امام جمعه اهل سنت فنوج: ایران بدون تبعیض از مظلومان حمایت می کند مولوی سید علی قریشی گفت:ایران به جهت حمایت از مظلومان عالم مورد نفرت و تحریم استکبار است.
امام جمعه اهل سنت فنوج: بر هم زدن امنیت علت اصلی توطئه های دشمنان است مولوی سید علی قریشی گفت: مرزبانان خط مقدم صیانت مرزی و تامین امنیت می باشند.
امام جمعه اهل سنت فنوج: بیکاری از مهمترین عوامل اعتیاد جوانان است مولوی سید علی قریشی گفت: در دسترس بودن مواد مخدر به علاوه بیکاری دو عامل اصلی برای جذب جوانان به طرف مواد مخدر می باشند.
امام جمعه اهل سنت فنوج: در صورت نقض برجام اقدام متقابل حق ماست مولوی سید علی قریشی گفت: مفاد مندرج در برجام حق ماست که در دستان دشمنان ما قرار گرفته است و می بایست استیفا گردد.
امام جمعه اهل سنت فنوج: تفاوتی بین داعش و اسرائیل نمی بینم/ اسلام داعشی همان اسلام آمریکایست مولوی سید علی قریشی گفت: ارتش و مردم عراق باید همدل و همگام شوند تا موصل را از دست این جماعت تکفیری باز پس ستانند.
امام جمعه اهل سنت فنوج: رسیدگی به مشکلات سیستان از اوجب واجبات برای منطقه است مولوی سید علی قریشی گفت: مسئولین دیپلماتیک برای گرفتن حق آبه و مدیران محیط زیست برای احیاء طبیعت اقدامی کار گشا برای نجات مردم شمال سیستان انجام دهند.
امام جمعه اهل سنت فنوج؛ رژیم آل خلیفه استقلال سیاسی ندارد و تابع دستورات دیگران است رژیمی که حاکمیت خود را مدیون دیگران است و خود توان پاسخگویی به مردم خود را ندارد چگونه می تواند ادعا کند که تابعیت افراد و اشخاص را سلب یا اعطاء نماید.
دیدگاه علماء اهل سنت به بیانات رهبری در جمع مسئولین نظام؛ بیانات رهبری درجمع مسئولین نظام مصداق اعتدال از منظر قرآن بود/ به آتش کشیدن برجام در صورت نقض آن توسط آمریکایی ها تفسیرعملی قرآن و حکم عقل است/ اشرافی گری با سنت نبوی و صریح آیات تعارض دارد ابراز تقدیر و حمایت علماء اهل سنت از رهبری به جهت مقابله با بدعهدی آمریکایی، تخلف از برجام و حمایت های مکرر از حقوق مستضعفین را در سنت نیوز بخوانید.
پیام تسلیت جمعی از علماء اهل سنت در پی شهادت مدافعین اسلام ناب محمدی؛ این جوانان یقینا شهید فی سبیل الله هستند/ اجر این شهیدان به مثل اجر شهدای جنگ بدر است/ داعشی ها تجلی خوارج در عصر ما می باشند پیام تسلیت و ابراز همدردی جمعی از ائمه جمعه اهل سنت استان سیستان و بلوچستان به خانواده های شهداء مدافع اسلام ناب محمدی را در سنت نیوز بخوانید.
امام جمعه اهل سنت فنوج: اقتصاد مقاومتی یعنی ارزش کشور، امنیت ملت و مبارزه با توطئه دشمن/ رفتار هوشمندانه دولت رمز به ثمر نشستن اقتصاد مقاومتیست مولوی سید علی قریشی گفت: در راستای رسیدن به شعار اقتصاد مقاومتی باید به گونه ای اطلاع رسانی شود که اقتصاد مقاومتی از صرف یک شعار به مطالبه ای مردمی تبدیل شود.