رهبر انقلاب در دیدار نخبگان جوان: اگر طرف مقابل برجام را پاره کند، ما آن را ریز ریز می‌کنیم/ هم‌آوازی اروپا با آمریکا در موضوع دفاعی و موشکی را مطلقاً قبول نمی‌کنیم حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: رئیس‌جمهور آمریکا بلاهت نشان می‌دهد اما این موجب نشود از مکر آمریکا غافل شویم.
روحانی در جمع نخبگان گیلان: برخی می‌گویند برجام چه کرده، اما من می‌گویم اگر برجام نبود چه می‌شد؟/ کاهش آمار بیکاری دشوار ‏است رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه تلاش‌ها باید در ‏مسیر اشتغال زایی در کشور و بالا بردن تولید بکار گرفته شود، گفت: بیکاری بار سنگینی بر دوش ما است.
یادداشت؛ چرا نباید نخبگان قاطی سیاسی بازها بشوند؟ رهبر انقلاب: هر کسی امروز جامعه را به سمت اغتشاش و ناامنی سوق بدهد، از نظر عامه‌‌ی ملت ایران انسان منفوری است؛ هر که میخواهد باشد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و دانشجویان بسیجی مدال‌آور دانشگاه شریف: جوانان مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنان پشتیبانی می‌کنم/از افراد متزلزل در راه دین و انقلاب باید حذر کرد رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من جوانهای مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنها، در هر کجا باشند پشتیبانی می‌کنم و وظیفه رؤسا و مسئولین دانشگاهها و وزرای مربوطه، حمایت مضاعف از جوانان مؤمن و انقلابی ...
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان: امر به معروف و نهی از منکر فریضه ایست که باید به مثل سائر فرائض جدی گرفته شود حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی گفت: ابا عبد الله الحسین (ع) از هر فرصتی حتی در روز عاشورا برای تبیین امر به معروف و نهی از منکر دریغ نفرمودند.
پرده‌برداری وزیر سابق اطلاعات از سناریوهای جدید دشمنان علیه ایران ۲۵۰ نفر از سفارت انگلیس در فتنه‌ ۸۸ سراغ خواص ‌رفتند/ شورای رهبری ‌به نتیجه نمی‌رسد‌/خاطره‌گویی از امام (ره) مسیر ا‌نحرافی است وزیر سابق وزارت اطلاعات گفت: ‌۲۵۰ نفر از سفارت انگلیس، در فتنه ‌۸۸ در سطح کشور پراکنده ‌شده و به سراغ خواص و نخبگان می‌رفتند.
۱