واکنشی به عدم حضور برخی مسئولین در مراسمات نه دی؛ انتقاد حجت الاسلام علیرضا اصغری حسامیه به عدم حضور برخی مسئولین در مراسمات ۹دی+ کلیپ واکنش حجت الاسلام و المسلمین علیرضا اصغری حسامیه فعال قرهنگی سیستان و بلوچستان در قبال عدم حضور برخی مسئولین کشوری در سالگرد ۹ دی امسال را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
در دلگان به وقوع پیوست؛ محکومیت شدید فتنه ۸۸ و حمایت از ولایت+گزارش تصویری مراسم گرامیداشت حماسه نه دی در دلگان با حضور اقشار مختلف مردمی برگزار شد.
تجدید میثاق با ولایت در سیستان؛ میثاق دوباره مردم زابل با نظام و رهبری +گزارش تصویری مراسم نه دی با حضور گسترده مردمی در زابل برگزار شد.
لاریجانی در صحن علنی مجلس: ملت ایران در ۹‌ دی به کشمکش‌های داخلی و فتنه‌گری‌های گوناگون پایان داد رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت رشید ایران پس از ماه‌ها کشمکش سیاسی داخل و فتنه‌گری‌های گوناگون مخصوصا پس از اقدامات سخیف و شنیعی روز عاشورای آن سال با حضور یکپارچه و تعیین‌کننده خود در صحنه تیغ بر ...
سردار سلامی در داشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع): جنگ استکبار با ایران توقف‌پذیر نیست/ سران فتنه نابخشودنی‌اند جانشین فرمانده کل سپاه، پیروزی جبهه مقاومت در نبرد حلب را یک پیروزی شگفت انگیز و تاریخ‌ساز عنوان کرد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان نگور؛ درسال ۸۸ در کشور عزیزمان ایران اتفاقات اسفناکی رخ داد مولوی عبد الرحمن عارفی: نکته اساسی و حائز اهمیت این بود که ملت بصیر ایران فریب آن جماعت را نخوردند و بالعکس با شناخت عامل اصلی آن حوادث در روز نهم دی به خیابان ها ریختند و بر علیه فتنه گران و اربابان ...
در میرجاوه برگزار شد؛ گزارش تصویری/ ۹دی امسال در میرجاوه به مناسبت روز بصیرت وبا حضور آحاد مردم و مسئولین شهرستان میرجاوه برگزار شد.
در خاش برگزار شد؛ گزارش تصویری/ جلسه گرامیداشت روز بصیرت به مناسبت روز بصیرت جلسه ای با حضور آحاد مردم و مسئولین این شهرستان در دبیرستان خضراء این شهرستان برگزار شد.
فرماندار شهرستان ميرجاوه؛ هيچ چيز مهم تر از كلام مقام معظم رهبري، وحدت و حاكميت ملي جمهوري اسلامي ايران نيست محمد ميهني: نهم دي يكي از روزهاي تاريخي جمهوري اسلامي ايران مي باشد زیرا در اين روز ملت ايران ثابت كردند که با وجود اختلافاتي كه ممكن است درزمينه هاي مختلف با يكديگر داشته باشند اما همه گوش به فرمان ...
استاد حوزه علميه و دانشگاه: در ٩ دي مردم ايران نشان دادند كه مي دانند که گوش به فرمان چه کسی باشند حجت الاسلام و المسلمین حسين ملانوري: در حماسه نهم دي مردم با بصيرت خود فهميدند كه راهنماي واقعي آنان رهبر معظم انقلاب امام خامنه اي است و با اين بصيرت و آگاهي كه داشتند به پشتيباني از رهبرانقلاب ...