محسن رضایی: دولت ۷۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد/ لشکر ۳۱ عاشورا ۱۰ روزه درِ خیبر را کندند/ ماجرای مدافع حرمی که آرزو داشت شهید باکری بر بالینش بیاید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما در کربلای چهار شکست خوردیم ولی با درایت فرماندهان ۱۰ روز دیگر تلافی آن را لشکر ۳۱ عاشورا در پنج ضلعی بر سر دشمن درآورد و به عبارتی می‌توان گفت در ۱۰ روز در خیبر را ...
محسن رضایی در جمع دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت: ساختارهای مدیریتی کشور باید متحول شود/ در اقتصاد و معیشت به پاسخ درستی نرسیده‌ایم دبیر مجمع تشخیص گفت: در حال حاضر سیاست خارجی و داخلی، دفاع و امنیت کشور به سامان رسیده است؛ اما واقعیت این است که در اقتصاد و معیشت به پاسخ درستی نرسیده‌ایم.
رضایی: آقای ترامپ! بزرگ‌تر از تو به ایران اخطار دادند اما نتوانستند کاری کنند/ مراقب پوست خربزه ملک سلمان و نتانیاهو باش دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیام ها و رفتارهای ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز آقای ترامپ توییت کرده که من به ایران اخطار داده ام. بزرگ تر از تو به ایران اخطار داده اند و کاری ...
محسن رضایی: معیار اعتدال جامعه امروز ما ولایت فقیه است/ کسانی که با رهبری هستند در متن انقلابند نه «تندرو» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر بخواهیم مشکلات کشور حل بشود باید به سمت ارزش‌های انقلاب و در رأس آن ولایت‌پذیری برویم و مطیع رهبری باشیم.
رضایی در نشست خبری: مباحث جلسه ۱۹ دی ماه با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مهم و محرمانه است/جلسات مجمع تا ۶ اسفند برگزار می‌شود/ خواسته آقای هاشمی پیگیری «سیاست‌های کلی صرفه‌جویی» بود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مباحث جلسه ۱۹ دی ماه مهم و محرمانه است گفت:‌ جمع‌بندی ما این بود که اگر بخواهیم کار بزرگی در کشور انجام دهیم همه باید با یکدیگر و با سیاست‌های کلی که رهبری ...
محسن رضایی در سخنان پیش از خطبه: هاشمی می‌گفت به رهبری عشق می‌ورزم تا ضد انقلاب سوء استفاده نکند/ خاطره هاشمی از جلسه با رهبرانقلاب دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید عده‌ای بیایند و فکر کنند آقای هاشمی چون برخی اظهار نظرو حرف‌هایی را می‌زده ما حرف‌های ایشان را دنبال و اقدام کنیم. این درست نیست چون ...
محسن رضایی در کاشان: تشییع مرحوم هاشمی نشان داد که وحدت و انقلابی‌گری در جامعه وجود دارد دبیر مصلحت تشخیص مصلحت نظام با تاکید به نمایش باشکوه ملت ایران در تشییعمرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: امروز نشان از این دارد که وحدت و برادری و انقلابی‌گری در جامعه وجود دارد.
اظهارات سرلشکر رضایی به روایت نقوی حسینی/ توفیقی در برجام نداشتیم سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اظهارت سرلشکر رضایی گفت: وی در این فراکسیون جلسه اعلام کرد توفیق چندانی در زمینه اقتصادی برجام حاصل نکردیم.
محسن رضایی در گفت‌وگوی ویژه خبری: برجام مثل برف در حال آب شدن است/ اگر دولت جلوگیری نکند حیثیت سیاست‌خارجه زیر سوال می‌رود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برجام مثل برف در حال آب شدن است و اگر دولت جلوگیری نکند حیثیت سیاست‌خارجه ما زیر سوال می‌رود.
محسن رضایی در حسینیه جماران بیرجند: نمی‌توانیم در جنگ امروز دشمن تماشاچی باشیم/ امروز روز پشیمان کردن آمریکا، اسرائیل و وهابیت است دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز دشمن در بخش‌های مختلف علیه ما جنگ راه انداخته است، گفت: نمی‌توانیم در جنگ امروز دشمن تماشاچی و نظاره‌گر باشیم.