محسن رضایی: اشد مجازات در انتظار داعش/ بلایی بزرگ‌تر از شکست در حلب و موصل در انتظار داعش است دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت اگر داعش کوچک‌ترین اقدامی در ایران یا علیه منافع ما در خارج از کشور انجام دهد، در هر کجای دنیا که باشد، شما را تعقیب و به شدت تنبیه خواهیم کرد.
محسن رضایی: دولت ۷۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد/ لشکر ۳۱ عاشورا ۱۰ روزه درِ خیبر را کندند/ ماجرای مدافع حرمی که آرزو داشت شهید باکری بر بالینش بیاید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما در کربلای چهار شکست خوردیم ولی با درایت فرماندهان ۱۰ روز دیگر تلافی آن را لشکر ۳۱ عاشورا در پنج ضلعی بر سر دشمن درآورد و به عبارتی می‌توان گفت در ۱۰ روز در خیبر را ...
محسن رضایی در جمع دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت: ساختارهای مدیریتی کشور باید متحول شود/ در اقتصاد و معیشت به پاسخ درستی نرسیده‌ایم دبیر مجمع تشخیص گفت: در حال حاضر سیاست خارجی و داخلی، دفاع و امنیت کشور به سامان رسیده است؛ اما واقعیت این است که در اقتصاد و معیشت به پاسخ درستی نرسیده‌ایم.
رضایی: آقای ترامپ! بزرگ‌تر از تو به ایران اخطار دادند اما نتوانستند کاری کنند/ مراقب پوست خربزه ملک سلمان و نتانیاهو باش دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیام ها و رفتارهای ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز آقای ترامپ توییت کرده که من به ایران اخطار داده ام. بزرگ تر از تو به ایران اخطار داده اند و کاری ...
محسن رضایی: معیار اعتدال جامعه امروز ما ولایت فقیه است/ کسانی که با رهبری هستند در متن انقلابند نه «تندرو» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر بخواهیم مشکلات کشور حل بشود باید به سمت ارزش‌های انقلاب و در رأس آن ولایت‌پذیری برویم و مطیع رهبری باشیم.
رضایی در نشست خبری: مباحث جلسه ۱۹ دی ماه با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مهم و محرمانه است/جلسات مجمع تا ۶ اسفند برگزار می‌شود/ خواسته آقای هاشمی پیگیری «سیاست‌های کلی صرفه‌جویی» بود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مباحث جلسه ۱۹ دی ماه مهم و محرمانه است گفت:‌ جمع‌بندی ما این بود که اگر بخواهیم کار بزرگی در کشور انجام دهیم همه باید با یکدیگر و با سیاست‌های کلی که رهبری ...
محسن رضایی در سخنان پیش از خطبه: هاشمی می‌گفت به رهبری عشق می‌ورزم تا ضد انقلاب سوء استفاده نکند/ خاطره هاشمی از جلسه با رهبرانقلاب دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید عده‌ای بیایند و فکر کنند آقای هاشمی چون برخی اظهار نظرو حرف‌هایی را می‌زده ما حرف‌های ایشان را دنبال و اقدام کنیم. این درست نیست چون ...
محسن رضایی در کاشان: تشییع مرحوم هاشمی نشان داد که وحدت و انقلابی‌گری در جامعه وجود دارد دبیر مصلحت تشخیص مصلحت نظام با تاکید به نمایش باشکوه ملت ایران در تشییعمرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: امروز نشان از این دارد که وحدت و برادری و انقلابی‌گری در جامعه وجود دارد.
اظهارات سرلشکر رضایی به روایت نقوی حسینی/ توفیقی در برجام نداشتیم سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اظهارت سرلشکر رضایی گفت: وی در این فراکسیون جلسه اعلام کرد توفیق چندانی در زمینه اقتصادی برجام حاصل نکردیم.
محسن رضایی در گفت‌وگوی ویژه خبری: برجام مثل برف در حال آب شدن است/ اگر دولت جلوگیری نکند حیثیت سیاست‌خارجه زیر سوال می‌رود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برجام مثل برف در حال آب شدن است و اگر دولت جلوگیری نکند حیثیت سیاست‌خارجه ما زیر سوال می‌رود.