کاخ سفید استراتژی جامع خود درباره ایران را منتشر کرد دولت آمریکا متن استراتژی جدید و جامع خود علیه ایران را با محوریت تشدید نظارت بر توافق هسته‌ای، بازرسی از مراکز نظامی و افزایش فشار بر سپاه پاسداران منتشر کرد.
ایندیپندنت: وضعیت ترامپ در کاخ سفید ناگوار است! ایندیپندنت با اشاره به تغییر مواضع رئیس‌جمهور جدید آمریکا درخصوص مسائل مختلف نوشت: وضعیت بد و ناگواری در کاخ سفید وجود دارد.
یکی از کارکنان مسلمان کاخ سفید در اعتراض به ترامپ استعفا کرد یکی از کارکنان مسلمان کاخ سفید در اعتراض به فرمان اجرایی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای منع سفر هفت کشور مسلمان به آمریکا از سمتش استعفا کرده است.
اولین استعفا در دولت جدید آمریکا؛ مشاور امنیت ملی «ترامپ» از سمت خود کناره‌گیری کرد/«کیت کلاگ» جایگزین فلین شد در بیانیه کاخ سفید آمده است: «دونالد ترامپ، ژنرال جوزف کیت کلاگ (بازنشسته) را بعد از استعفای مایکل فلین، بعنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید، معرفی کرده است».
مشاور ترامپ خبر داد بررسی تمام گزینه‌ها در کاخ سفید برای اجرای ممنوعیت مهاجرتی جدید مشاور سیاسی رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: حال که دستور اجرایی ترامپ در دادگاه فدرال متوقف شده، کاخ سفید در حال بررسی تمام گزینه‌ها برای اجرای ممنوعیت مهاجرتی جدید است.
قاسمی در واکنش به سخنان سخنگوی کاخ سفید: خصومت آمریکا نسبت به ایران تغییری نکرده/اراده دولت و ملت برای مقابله با توطئه‌ها و زیاده‌خواهی‌های مقامات کاخ سفید سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخنان سخنگوی کاخ سفید گفت: خصومت آمریکا نسبت به ایران و ایرانیان تغییری نکرده و در این مدت کوتاه و با روی کار آمدن رئیس‌جمهور جدید این کشور، جهان شاهد گوشه‌هایی از این ...
نامه ۳۷ اندیشمند آمریکایی به ترامپ/ توافق هسته‌ای با ایران را لغو نکن ۳۷ نفر از افراد برجسته آمریکایی در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از وی خواستند تا پس از روی کار آمدن در کاخ سفید توافق برجام را لغو نکند.
درگیری موافقان و مخالفان ترامپ مقابل کاخ سفید/ پرچم آمریکا به آتش کشیده شد به دنبال اعلام پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، هواداران و مخالفان وی مقابل کاخ سفید تجمع کردند و علیه یکدیگر شعار سردادند و درگیر شدند.
کاخ سفید: حتی ترامپ هم توافق هسته‌ای ایران را پاره نمي‌کند بن رودز در سخنانی طی روز پنجشنبه تاکید کرد که حتی دونالد ترامپ نیز نمی خواهد توافق هسته‌ای با ایران را پاره کند.
برجام نتیجه دعای سحرخیزان یا دلارهای مشاوران کاخ سفید!؟ رپرتاژ برخی رسانه های داخلی و موسسات خارجی برای برجام به سفارش آمریکا خط تبلیغ "نیاز ایران به توافق هسته ای" ماه ها قبل از مذاکرات فشرده وین، ژنو و لوزان به شکلی هماهنگ در دستور کار رسانه های وابسته به دولت های غربی و همچنین برخی از رسانه های داخلی در ایران قرار گرفت.