امام جمعه اهل سنت زهک: حشد الشعبی مدافع مظلومان عالم است/ آمریکایی ها مادر تروریسم بین المللند مولوی محمد درواخ گفت: آمریکایی ها به جای ایراد به حشد الشعبی به جنایات دوستان سعودی و اسرائیلی خود متعرض شوند.
امام جمعه مینان سرباز: توطئه های آمریکا بر علیه جبهه مقاومت و حشد الشعبی به ثمر نخواهد نشست مولوی عنایت الله رسولی زاده گفت: کشور های اسلامی دست از دامان غرب بر چینند تا به واقعیت معارف الهی برسند.
از سوی حشد الشعبی صورت گرفت هلاکت معاون ارشد «ابوبکر البغدادی» در استان دیالی عراق نیروهای «حشد شعبی» طی عملیاتی کم‌نظیر در استان دیالی موفق شدند «أبویعقوب العراقی» از معاونان ارشد «أبوبکر البغدادی» سرکرده داعش را به هلاکت برسانند.
الحشد الشعبی دو روستا را در غرب «موصل» آزاد کرد دو روستا در غرب موصل در ادامه پنجمین مرحله آزادسازی این شهر توسط الحشد الشعبی آزاد شد.
از سوی حشدالشعبی صورت گرفت نمایش غنایم جنگی نبرد موصل در مسیر راهپیمایی اربعین +تصویر نیروهای بسیج مردمی عراق (حشد الشعبی) بخشی از غنایم جنگی از داعش و دیگر گروه‌های تروریستی را در مسیر راهپیمایی اربعین به نمایش عموم گذاشتند.
«هادی العامری» خبر داد آزادسازی سوریه؛ هدف بعدی بسیج مردمی عراق/ موصل به زودی پاکسازی می‌شود رئیس سازمان «بدر» عراق اعلام کرد، نیروهای حشد الشعبی بعد از آزادسازی این کشور، به درخواست دمشق، وارد سوریه خواهند شد.
الحشد الشعبی: امور عراق ربطی به الجبیر ندارد رئیس هیئت نیروهای داوطلب مردمی عراق (الحشد الشعبی) به گفته‌های مداخله جویانه تازه وزیر خارجه سعودی به شدت واکنش نشان داد و تاکید کرد: مسئله الحشد الشعبی ربطی به عادل الجبیر ندارد و از دخالت در امور ...
رئیس‌جمهور عراق: فتوای آیت‌الله سیستانی و تشکیل الحشد الشعبی تمام برنامه داعش را به هم ریخت مراسم دومین سالگرد فتوای آیت‌الله سیستانی برای جهاد کفایی و به تبع آن تأسیس الحشدالشعبی در بغداد برگزار شد و شخصیت‌های عراقی در آن شرکت کردند.
حزب الله و اتحادیه عرب در گود تحریم؛ آیا اتحادیه عرب آبروی اعراب را به بازی می گیرد؟/ وقتی آتش کینه ی سعودی ها بالا می گیرد چه می شود علل نفرت اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس از حزب الله لبنان و جبهه مقاومت از ابعاد زیادی قابل بررسی است اما انچه بیش از همه نمود پیدا کرده است حس حسادت اعراب نسبت به قدرت بی مثال حزب الله است.
۱