​تلخی ها و شیرینی های سال ۹۵ از زبان علمای شیعه و سنی: آیت الله سلیمانی:امنیت پایدار سیستان وبلوچستان شیرین ترین دستاورد سال ۹۵/ مولوی سلامی:کوتاهی دولتمردان در اقتصاد مقاومتی خاطره تلخ سال گذشته علمای شاخص شیعه و سنی از تلخی ها و شیرینی ها سال ۹۵ گفتند و خاطرنشان کردند: سال ۹۵ خاطرات تلخ و شیرین زیادی برای آنها رقم زده است.
مدیر حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان: هر کس که جلوی نظام جمهوری اسلامی بایستد از مردم سیلی می خورد/ تحصیل کردگان حوزه و دانشگاه مراقب نفوذ جریانات انحرافی باشند نشست بصیرت افزائی روحانیون بسیجی شیعه و سنی در حوزه علمیه امام صادق علیه السلام برگزار شد.
یادداشت/ هفته بسیج معیار تشخیص تابعین و ناکثین در انقلاب هفته بسیج میزان سنجش پایبندی برجسته ترین قشر جامعه به آرمان های نظام و انقلاب اسلامیست.
بیانیه/ روحانیت شیعه و سنی از آمریکا بیزاری جستند بیانیه طلاب و روحانیون تشیع و تسنن سیستان و بلوچستاندر محکومیت اقدامات استکبار جهانی را در سنت نیوز بخوانید.
سنت نیوز گزارش می دهد؛ وقتی دار الحفاظ به دار النصاب تبدیل می شود/ تراژدی مدیریت فرهنگی در زاهدان داستان تقابل گلبانگ قاریان قرآن و فریاد نصابان شیطان زاهدان را در سنت نیوز بخوانید.
وحدت از منظر علماء شیعه و سنی در سال ۹۴؛ برای وحدت حقیقی می بایست به مقدسات همدیگر احترام بگذاریم/ وحدت صوری و تاکتیکی بی ارزش است/ وحدت يك ضرورت عقلي، عرفي و شرعي است برگزیده ای ازبیانات علماء و روحانیون شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان پیرامون مقوله وحدت را در سال ۹۴ را در سنت نیوز بخوانید.
در زهک صورت گرفت؛ گزارش تصویری/ کاشت باقیات الصالحات به دست علماء شیعه و سنی گزارش تصویری درختکاری علماءشیعه وسنی شهرستان زهک را در سنت نیوز مشاهده کنید.
امام جمعه اهل سنت بگ قصر قند: اظهارات ملاوردی مصداق بارز نشر اکاذیب است/ مبادا قوه قضائیه با چنین سخنانی با مسامحه رفتارکند مولوی عبدالخبیر صمدانی گفت: من فکر می کنم ایشان با بیان چنین ادعای پوچی به روشنفکران، علماء و مردم منطقه اعم از شیعه و سنی توهین کرده اند و باید پاسخگوی این ادعای دروغ باشند.
آیت الله العظمی جوادی آملی: کسی که بخواهد وارث انبیاء شود باید از مفاسد اخلاقی بگذرد/ روحانیون سعی کنند جامعه اسلامی را متحد کنند توصیه های آیت الله العظمی جوادی آملی به جمعی از طلاب و روحانیون تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان را در سنت نیوز بخوانید.
گزارش تصویری/ فریاد روحانیون شیعه و سنی بر سر آمریکا گزارش تصویری « حضور گسترده علماء و روحانیون سراسر استان سیستان و بلوچستان در راهپیمایی ۲۲بهمن ۱۳۹۴ » را در سنت نیوز مشاهده کنید.