اعلام آمادگی پیشمرگه برای آتش‌بس نهایی سخنگوی نیروهای پیشمرگه منطقه کردستان برای اعلام آتش‌بس نهایی، اعلام آمادگی کرد.
نقش پسران «بارزانی» در خرید نفت سوریه از تروریست‌ها و قاچاق آن یک منبع آگاه از نقش پسران رئیس منطقه کردستان در خرید و قاچاق نفت سوریه از تروریست‌ها پرده برداشت.
طی یک بیانیه رسمی اقلیم کردستان عراق نتیجه همه‌پرسی استقلال را تعلیق کرد دولت اقلیم کردستان طی بیانیه‌ای با تعلیق نتیحه همه پرسی، پیشنهاد آتش بس و برقراری مذاکره با بغداد را ارائه کرد.
/در یادداشتی در یک روزنامه آمریکایی/ العبادی: عراق یکپارچه می‌ماند؛ دولت کردستان رو به ورشکستگی است نخست‌وزیر عراق با بیان اینکه طبق قانون از یکپارچگی کشورش و حقوق مردمش حمایت می‌کند، «عده اندکی» از مسئولان کردستان را فاسد دانست و گفت که دولت کردستان به دلیل همین فساد روبه ورشکستگی است.
رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان: نمایندگان مجلس از عملکرد وزیر علوم راضی نیستند/ «نوبخت» به وعده‌هایش درباره دانشگاه کردستان عمل نکرد رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس گفت: نمایندگان مجلس از عملکرد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری راضی نیستند و در چنین شرایطی استیضاح وی موضوع عجیبی نیست.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس: وعده‌های دولت تدبیر و امید به مردم کردستان عملی نشد / آقای روحانی پاسخ رأی ۷۲ درصدی مردم کردستان را نداد نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی به وعده‌های خود به مردم کردستان عمل نکرد و اگر وی شعارهای خود را عملی نکند مردم در انتخابات آینده ریاست جمهوری به وی اعتماد نخواهند کرد.
عملیات موفق کُردها در شرق «حلب» علیه داعش/ کمتر از ۵km تا آزادی سد «تشرین»+نقشه نیروهای کرد سوریه که از دو روز گذشته عملیات جدیدی در شرق استان حلب آغاز کرده‌اند با آزادسازی حداقل چهار روستا، به ۵ کیلومتری سد تشرین رسیده‌اند.
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع علمای کردستان: کسانی که می گویند دین ازسیاست جداست، به انحراف مردم می اندیشند حضرت آیت الله نوری همدانی به طلاب و روحانیون شیعه و سنی توصیه کردند: همیشه با مردم مهربان باشید و با اخلاق کریمانه برخورد کنید تا بتوانید با آنان ارتباط داشته و معارف اسلام را ترویج دهید.
۱