فالگیرها رقیبان سرسخت مشاوران خانواده! سرنوشت زنان ایرانی در ته فنجان‌های چینی!/ قانون درباره فالگیرها و رمال‌ها چه می‌گوید؟ یک کارشناس مسائل اجتماعی با بیان اینکه تحقیقات نشان می دهد ۹۵ درصد مراجعه کنندگان به فالگیرها را زنان و دختران تشکیل می دهند، می گوید: روی آوردن به این دست خرافات، انسان‌ها را منفعل کرده و باعث می ...
در سراسر جهان صورت می‌گیرد برگزاری ۳۷۰ راهپیمایی علیه ترامپ بعد از مراسم تحلیف هزاران تن از زنان معترض به ریاست جمهوری دونالد ترامپ قرار است یک روز بعد از مراسم تحلیف وی برای تظاهرات به خیابان‌های شهر لندن و دیگر شهرهای جهان بیایند.
مدرس حوزه علمیه خواهران اهل سنت؛ جامعه آرمانی اسلام بدون حضور زنان محقق نمی شود در گذشته نقش زنان در جامعه کمرنگ بود اما به برکت انقلاب اسلامی زنان در جامعه نقشی محسوس را ایفا می نمایند.
یک روز پس از مراسم تحلیف زنان ۳۰ شهر جهان علیه ترامپ تظاهرات می‌کنند قرار است یک روز پس از مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا، زنان در ۳۰ شهر جهان راهپیمایی برگزار کنند.
هشداری که باید جدی گرفته شود؛ آخرین آمار "ایدز" در کشور/ زنان رکورداران HIV این روز ها آمار مبتلایان به ایدز در کشور در حالی روند رو به رشدی به خود گرفته که به گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ۳۴ درصد از زنان در کشور مبتلا به این بیماری هستند.
کارشناس مسائل مذهبی و خانواده: ۶۷درصد زنان خانه دار ایرانی از تلگرام استفاده می کنند/ "فرزندآوری" راهکار کاهش حضور مادران تلگرامی در فضای مجازی حجت الاسلام درانی کاهش فرزندآوری در خانواده های ایرانی را یکی از دلایل حضور بانوان در شبکه های اجتماعی دانست و تاکید کرد: اگر مادران فرزندآوری داشته باشند فرصتی برای اینکه به چنین مسائلی رو بیاوردند ...
رسوایی جدید برای نامزد ریاست جمهوری آمریکا/ انتشار مکالمه مستهجن ترامپ درباره دخترش! شبکه سی‌ان‌ان نیز با انتشار یک مصاحبه از مکالمه دونالد ترامپ با یک مجری معروف آمریکایی، به اظهارات مستهجن ترامپ درباره دخترش ایوانکا پرداخت.
دردی به بزرگی یک فاجعه؛ زنگ خطر اعتیاد زنان در کشور به صدا در آمد/ افزایش ۲ برابری زنان معتاد در ایران آمار ها نشان می دهد که نرخ اعتیاد در زنان نسبت به مردان از ۵ درصد در سال ۸۵ به ۱۰ درصد در سال ۹۰ افزایش یافته است که این معضل سبب شده تا زنگ هشدار این تهدید بزرگ برای جامعه به صدا در آید.
آزار و اذیت جنسی زنان در نیروهای پلیس استرالیا نتایج یک گزارش جدید نشان می‌دهد که حدود نیمی از زنانی که در پلیس ملی استرالیا کار می‌کنند، اعلام کرده‌اند که در محیط کار با آزار و اذیت جنسی روبرو شده‌اند.
کارشناس مامایی: شیرینی صدای گریه ،سختی کار را از تن بیرون می کند/ شغل مامایی به عنوان مشاغل سخت شناخته نشده است کارشناس مامایی خراسان جنوبی گفت: مشکل ما این هست که با این همه استرس وسختی ،کار ما جزومشاغل سخت تعریف نشده است چرا که تحمل این شغل، بیشتراز۲۵ سال بسیار سخت است اما با همه این سختی ها،مامایی شیرینی ...