مراسم ترحیم مرحوم هاشمی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد مراسم ترحیم هاشمی رفسنجانی امروز چهارشنبه ۲۳ دی ماه در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
زندگی‌نامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به قلم خودش مرحوم آیت الله هاشمی در روایتی خود نوشت اظهار کرد: نام خانوادگی هاشمی برای خانواده ما، با آن که سید نیستم، به این دلیل انتخاب شده است که نام جد پدری ما حاج هاشم بوده است.
درگذشت آیت الله رفسنجانی در صدر اخبار خبرگزاری های خارجی/ تسلیت وزیر خارجه بحرین و نخست وزیر هند خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به سرعت درصدر اخبار رسانه های بین المللی قرار گرفت.
پیکر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی به جماران منتقل شد/ روز سه‌شنبه مراسم تدفین برگزار می‌شود مرعشی گفت: مراسم تدفین آیت‌الله هاشمی‌‌رفسنجانی روز سه‌شنبه ۲۱ دی‌ماه برگزار می‌شود.
پشت پرده سفر فائزه هاشمی به یاسوج آیا خانواده هاشمی بازهم برای انحراف افکار عمومی به "تشنج" نیاز دارد؟ تصمیم فائزه هاشمی برای سفر به کهکیلویه و بویر احمد که به دلیل ملاقات با عناصر ضد دینی در ماه های اخیر بارها خشم مردم را برانگیخته و در آخرین سفر خود به استان لرستان نیز فضا را متشنج کرده است کمی ...
فائزه هاشمی: حکومت دینی نباشد بهتر است؛ حکومت غیردینی به اسلام ضربه نمی‌زند؟ دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درحالی از آسیب‌های ضعف حاکمیت حرف می‌زند که پدرش نیز جزو حاکمیت دینی است و برادرش با اختلاس‌های کلان موجب تغییر نگاه‌ها به این خانواده اشرافی شده است.
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با دانا: گویا "فائزه" ماموریتش را به خوبی انجام داده است/ دختر هاشمی تمام هزینه ها را به جان خرید سید محمد حسینی با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد بهائیت ایران گفت: کار فائزه هاشمی از دیرباز هنجارشکنی و نادیده گرفتن منافع ملی بوده است.
منتخب مردم دامغان فراکسیون اصولگرایان ۱۳۰، امید۱۰۵،مستقل‌ها۵۰ و ائتلاف اصولگرا ومستقل‌ها ۱۷۵عضو دارد/ آخرین جمع‌بندی اصول‌گرایان برای چینش کمیسیون‌های در جلسات امروز و فردا نماینده دوره‌های سوم و چهارم مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان تلاش خود را برای دراختیار گرفتن چند کمیسیون مهم به کار گرفته‌اند، گفت: کمیسیون‌های برنامه‌و بودجه، امنیت ملی و ...
اخبار ویژه روزنامه‌های ۶ خردادماه؛ واکنش آمریکا به انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست خبرگان/ جنجال عکس شیخ الازهر با پاپ در مصر/ ذوق‌زدگی رادیو اسرائیل از پیوند فائزه هاشمی با بهائیت روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.
کارشناس مسائل حقوقی کشور مطرح کرد: دلایل قانونی جرم دیدار فائزه هاشمی با فرقه بهائیت دیدار فائزه هاشمی با رئیس فرقه ضاله بهائیت به دلیل محسوب شدن تبلیغ به نفع برای این گروه بر اساس ماده ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می شود.