سند پیمان پولی ایران و ترکیه امضا شد/سوآپ دوجانبه "ریال" و "لیر" روسای کل بانک‌های مرکزی ایران و ترکیه، به طور رسمی نهایی و اجرایی شدن موافقتنامه دو کشور را درباره سوآپ دوجانبه ریال ـ لیر اعلام کردند.
جهانگیری در نشست خبری مشترک با نخست وزیر ترکیه تاکید کرد: مبادلات تجاری ایران وترکیه با پول ملی/ فعالیت۲۴ساعته مرزهای دوکشور معاون اول رئیس جمهور کشورمان و نخست وزیر ترکیه در نشست خبری مشترک بر فعالیت ۲۴ ساعته مرزهای دو کشور برای مبادلات تجاری تاکید کردند.
تنش در روابط آنکارا -واشنگتن؛ دیوانگی ترامپ، دامن ترکیه را هم گرفت/ آیا اردوغان کوتاه می‌آید؟ تنش کنونی در مناسبات میان آنکارا و واشنگتن، در نتیجه تراکم پرونده‌های اختلافی موجود بین دو طرف، از موضوع فتح الله گولن گرفته تا اتفاقات مربوط به استقلال‌طلبی کردها به وجود آمده است.
ترکیه روابط دیپلماتیک خود با هلند را در سطوح عالی تعلیق کرد ترکیه تعلیق روابط دیپلماتیک خود در سطوح عالی با هلند را اعلام کرد. این امر در پی ممانعت مقامات هلند از سخنرانی وزیران ترکیه‌ای در تجمعات ترک‌های خارج نشین است که به تعمیق اختلافات بین دو کشور عضو ...
توصیه وزارت خارجه به مردم؛ مسافران نوروزی از سفر غیرضروری به ترکیه اجتناب کنند وزارت امور خارجه به مسافران نوروزی توصیه کرد: در صورت ضرورت غیرقابل اجتناب به انجام سفر ترکیه احتیاط لازم را داشته باشند.
رییس مرکز پژوهشی اتحادیه پوشاک: ترکیه سالی ۵ میلیارد دلار لباس به ایران می‌فروشد واردات پوشاک ازهمه کشورها به ایران به ۷۰ میلیون دلار هم نمی رسد که حتی اگر این رقم را ۱۰۰ میلیون دلار در نظر گیریم نسبت ۱۰۰ میلون دلار به ۵ میلیارد دلاری که ترکیه به کشورمان صادرات پوشاک دارد ۲ درصد ...
هدفگیری دوباره امنیت ترکیه/ عملیات تروریستی با ۵ زخمی در کافی‌شاپ استانبول در یک حمله مسلحانه به یک کافی‌شاپ در «استانبول»، دستکم پنج نفر زخمی شدند.
واکنش گستاخانه سخنگوی وزارت خارجه ترکیه به اظهارات قاسمی سخنگوی وزارت خارجه ترکیه به اظهارات همتای ایرانی خود واکنش تندی نشان داد.
فراخوان اردوغان به شهروندان تُرک مقیم خارج؛ همسایه‎ات را بردار و بیا/ مراسم‌های عروسی را در ترکیه برگزار کنید اردوغان از شهروندان تُرک مقیم خارج کشور خواست تا به همراه آشناهایشان، برای تعطیلات به ترکیه سفر کنند.
ترکیه ۹۴۸۶۷ نفر از کارکنان دولتی را برکنار کرده وزیر کار ترکیه از برکناری بیش از ۹۰ هزار نفر از کارکنان بخش دولتی این کشور به اتهام ارتباط داشتن با کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته خبر داد.