شایعه «منع ورود حجت الاسلام رئیسی به انتخابات از سوی مراجع» تکذیب شد دفاتر مراجع تقلید طی پیامی ادعای برخی رسانه‌های حامی دولت مبنی در خواست ایشان برای انصراف حجت‌الاسلام رئیسی از کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را تکذیب کردند.
دیدار جمعی از علماء تشیع و تسنن با مراجع تقلید؛ آیت الله مکارم شیرازی: از پیش از انقلاب با علماء و مردم سیستان و بلوچستان ارتباط داشته و داریم/ آیت الله نوری همدانی: هر جای پیکره اسلام ظلمی شود همه جهان اسلام دردمند می شود صبح امروز جمعی از ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان با آیات اعظام مکارم شیرازی و نوری همدانی دیدار کردند.
در قالب اردوئی زیارتی، سیاحتی؛ علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان عازم قم شدند کاروان زیارتی، سیاحتی متشکل از ۱۲۰ تن از ائمه جمعه و جماعت اهل سنت و ۴۰ نفر از مبلغین تشیع از شهرستان های زاهدان، خاش، زابل و زهک می باشد که به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.
دبیر شورای عالی امنیت ملی بدون حضور خبرنگاران با مراجع قم دیدار کرد دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور روز پنجشنبه به شهر مقدس قم سفر کرد که در این سفر با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو می کند.
عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به مبلغین: مردم را به درب خانه مراجع ببرید/ رهبری را به عوام الناس بشناسانید آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: مرجعیت را به مردم بشناسانید زیرا مراجع تقلید، نواب عام امام زمان (عج) می باشند که پیام دین و شریعت را به مردم ابلاغ می نمایند.
نظر مراجع تقلید پیرامون روزه با احتمال ضرر جسمی کسی که روزه گرفتن برایش ضرر دارد همانند مریضی که روزه گرفتن سبب تشدید بیماری او می شود؛ و یا می ترسد که روزه برایش ضرر داشته باشد یا بر اثر آن مریض شود، چه وظیفه ای دارد؟
نگاه کردن به دختر هنگام خواستگاری تا چه حد جایز است؟ فقها و علمای دینی برای نگاه به نامحرم در جلسات خواستگاری چهار شرط را بیان کرده اند...
استاد حوزه علمیه و دانشگاه: کثرت شعب مجلل بانکها دلیل خوبی برای فاصله گرفتن بانکها از شریعت است/ اقتصاد مقاومتی با بانکداری لیبرالی محقق نمی شود/ ادعای کاهش تورم با سود و بهره های بالای بانکی صادقانه نیست حجت الاسلام و المسلمین رضا ایمانی خواه گفت: سیستم بانکداری به جهت تبدیل شدن به بنگاه اقتصادی وعضویت در دلال بازارها از وظیفه اصلی خود که کمک به بنگاه های اقتصادیست وامانده است.
نظر مراجع عظام تقلید درباره بسیج؛ بسیج نماینگر امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است مراجع عظام تقلید با تاکید بر نقش مهم و خطیر بسیج در کشور گفتند: بسیج، نیروی آماده، مخلص و با انگیزه ای است که به عنوان یکی از ابتکارات عظیم امام خمینی(ره) تاسیس گردید و به برکت انقلاب اسلامی ایران ...
در سایه اخذ دیر کرد وام از مردم؛ واکنش های تند مراجع تقلید قم نسبت به اخذ دیرکردهای بانکی چند تن از مراجع تقلید قم با تاکید بر حرام بودن دریافت دیرکرد بانکی گفتند:دیرکرد بانک‌ها حرام و ‌رباخواری است؛ جلوی رواج آن گرفته شود زیرا مردم را گرفتار کرده است.