امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
گزارش/ هرچه از سردار فاطمی سپاه اسلام می‌دانیم/ قاسم سلیمانی از نمای نزدیک شخصیت چندبعدی قاسم سلیمانی اما جنبه دیگری نیز دارد. ژنرال روستازاده‌ای از منطقه‌ای دور افتاده در دل کویر کرمان؛ صفا، خلوص و فروتنی صفت جداناشدنی مردمان کویر است.
در سومین گردهمایی سراسری فرماندهان بسیج قوه قضائیه؛ سردار سلیمانی: این فرهنگ بسیجی بود که دفاع مقدس را به یک دانشگاه تبدیل کرد فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: اخلاق عملی و عرفان عملی دین ناب در دوران دفاع مقدس وجود داشت و این فرهنگ بسیجی دفاع مقدس را به یک دانشگاه تبدیل کرد که در آن جایگاه استاد و شاگردی وجود نداشت و یک دوره ...
به بهانه جدیدترین بیانیه حاج قاسم چگونه تا آخر عمر سرباز ولایت باقی بمانیم؟ دشمن شناسی و موقعیت شناسی و ولایت پذیری راز مقبولیت سرادر سلیمانی نزد میلیون ها دوستدار او در خارج و داخل است و او به این باور رسیده است که تا آخر عمر «سرباز ولایت» باقی بماند نه «سربار ولایت».
ال موندو: سردار سلیمانی در منطقه نقشی پیچیده دارد/ شباهت سردار به مأمور اطلاعاتی شوروی روزنامه اسپانیایی زبان ال موندو در گزارشی به آنچه "شخصیت پیچیده" سردار سلیمانی" نامید، پرداخت.
شایعه و دروغ پراکنی‌های رسانه های صهیونیستی حاج قاسم در سلامت کامل بسر می برد/ دروغ سازی رسانه های صهیونیستی را باور نکنید این منبع آگاه با بیان اینکه حاج قاسم در سلامت کامل به سر می برد، عنوان کرد: نباید به اخباری که از سوی رسانه های صهیونیستی منتشر می شود توجه کرد. حاج قاسم در صحت و سلامت کامل به سر می برد و اخبار ...
۱