مدیر حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان: هر کس که جلوی نظام جمهوری اسلامی بایستد از مردم سیلی می خورد/ تحصیل کردگان حوزه و دانشگاه مراقب نفوذ جریانات انحرافی باشند نشست بصیرت افزائی روحانیون بسیجی شیعه و سنی در حوزه علمیه امام صادق علیه السلام برگزار شد.
علماء و روحانیون شیعه و سنی استکبار ستیزی را به مباحثه گذاشتند/ گزارش تصویری نشست بصیرتی علماء و روحانیون با موضوع استکبار ستیزی را در حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) زاهدان برگزار گردید.
سایه مهربانی بر سر فرزندان روحانیت شیعه و سنی؛ توزیع سبد نوشت افزار بین فرزندان روحانیون کم بضاعت تشیع و تسنن مولوی یوسف گرگیچی گفت: در جامعه روحانیت کسانی می باشند که از اولیات زندگی نیز محرومند اما با صبوری حفظ آبرو می نمایندو نیاز به حمایت دارند.
به همت سازمان بسیج طلاب و روحانیون؛ علماء بسیجی شیعه و سنی زاهدان به بازدید قبرستان تاریخی هفتاد ملا رفتند گزارش تصویری اردوی سیاحتی علماء و روحانیون بسیجی شیعه و سنی ازمنطقه تمین و قبرستان تاریخی هفتاد ملا را در سنت نیوز مشاهده کنید.
استاد حوزه علمیه و دانشگاه: کثرت شعب مجلل بانکها دلیل خوبی برای فاصله گرفتن بانکها از شریعت است/ اقتصاد مقاومتی با بانکداری لیبرالی محقق نمی شود/ ادعای کاهش تورم با سود و بهره های بالای بانکی صادقانه نیست حجت الاسلام و المسلمین رضا ایمانی خواه گفت: سیستم بانکداری به جهت تبدیل شدن به بنگاه اقتصادی وعضویت در دلال بازارها از وظیفه اصلی خود که کمک به بنگاه های اقتصادیست وامانده است.
وحدت از منظر علماء شیعه و سنی در سال ۹۴؛ برای وحدت حقیقی می بایست به مقدسات همدیگر احترام بگذاریم/ وحدت صوری و تاکتیکی بی ارزش است/ وحدت يك ضرورت عقلي، عرفي و شرعي است برگزیده ای ازبیانات علماء و روحانیون شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان پیرامون مقوله وحدت را در سال ۹۴ را در سنت نیوز بخوانید.
امام جمعه اهل سنت بگ قصر قند: اظهارات ملاوردی مصداق بارز نشر اکاذیب است/ مبادا قوه قضائیه با چنین سخنانی با مسامحه رفتارکند مولوی عبدالخبیر صمدانی گفت: من فکر می کنم ایشان با بیان چنین ادعای پوچی به روشنفکران، علماء و مردم منطقه اعم از شیعه و سنی توهین کرده اند و باید پاسخگوی این ادعای دروغ باشند.
پژوهشگر دینی: فاطمه زهرا(س) گل سرسبد آفرینش است فهیمه رخشانی گفت: روایات شیعه و سنی مملو از فضائل اهل البیت است.
آیت الله العظمی جوادی آملی: کسی که بخواهد وارث انبیاء شود باید از مفاسد اخلاقی بگذرد/ روحانیون سعی کنند جامعه اسلامی را متحد کنند توصیه های آیت الله العظمی جوادی آملی به جمعی از طلاب و روحانیون تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان را در سنت نیوز بخوانید.
در ایرانشهر به وقوع پیوست؛ اجماع قرآنی شیعه و سنی بر سر وحدت آیت الله حسنعلی خزایلی گفت: در میان تمام علومی که در جهان آفرینش موجود است خداشناسی و قرآن پژوهی بالاترین رتبه ارزشی را دارد.