طومار فضائل دردانه نبوی از منظر اهل سنت؛ محبت فاطمه زهرا(رضی الله عنها) بر همه مسلمانان واجب است/حضرت زهرا الگوی مشترک زنان شیعه و سنی است بیانات و عقائد علماءاهل سنت در خصوص عظمت وجودی حضرت فاطمه زهرا(رضی الله عنها)به عنوان برترین بانوی سرای فانی و باقی را در سنت نیوز بخوانید.
جایگاه حضرت زهرا از منظر علماء اهل سنت؛ محبت به اهل بیت شیعه و سنی ندارد/ فاطمه زهرا(رضی الله عنها) افضل زنان در سرای باقی و فانیست علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حضرت زهرا (رضی الله عنها) بالاترین شخصیت دنیا و آخرت است عنوان کردند:کمالات حضرت زهرا (رضی الله عنها) ایشان را به الگوی زنان مسلمان مبدل نموده است
گلایه های علمای اهل سنت در آستانه سفر رئیس جمهور به استان؛ وعده های رئیس جمهور به مردم سیستان و بلوچستان محقق نشده/ افزایش بیکاری دستاورد دولت یازدهم/برای معیشت مردم چاره اندیشی شود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در آستانه سفر رئیس جمهور به استان ضمن ابراز گلایه از عملکرد وی در استان عنوان داشتند که وعده های رئیس جمهور به مردم استان محقق نشده و مردم در وضعیت معیشتی بدی زندگی می ...
امنیت از منظر علماء اهل سنت ایران در سال ۲۰۱۶؛ بینش رهبری رمز امنیت پایدار جمهوری اسلامیست/دستگاه دیپلماسی مانند نیروهای امنیتی هوشیارانه عمل کنند علماء اهل سنت جمهوری اسلامی ایران امنیت پایدار حاکم بر کشور در مقاطع مختلف سال ۲۰۱۶ را نقطه عطف قدرت امنیتی ایران دانستند.
علمای اهل سنت استان کرمانشاه: ملت ایران در روز ۹ دی سال ۸۸ سیلی محکمی به سران فتنه و حامیان آنها زدند/ حماسه ۹ دی نماد اقتدار و بصیرت انقلابی مردم ایران اسلامی است علمای اهل سنت در استان کرمانشاه در گفتگوهایی جداگانه بر اهمیت روز ۹ دی ماه در تاریخ ایران اسلامی تاکید کردند.
جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان: تنگه نالک سند فداکاری مردم بلوچ در برابر دشمنان است/ دفاع از کشور شیعه و سنی ندارد جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دفاع از کشور شیعه و سنی ندارد، عنوان کردند: تنگ نالک سند فداکاری مردم بلوچ در برابر دشمنان است.
پیام تسلیت علماء اهل سنت به خانواده شهداءسامراء؛ شهادت زائرین بی گناه ایرانی را به ملت، رهبری و خانواده های ایشان تسلیت می گوییم علماء و روحانیت اهل سنت با خانواده های شهدای سامراء ابراز تسلیت و همدردی نمودند.
علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان: قطعا ورود اتحادیه اروپا به ایران با دخالت های مرموزانه آنها همراه است/ در صورتی که فتنه نکنند مانعی برای ورودشان نیست اتحادیه اروپا می بایست در صورت دائر شدن دفترش در ایران بسیار سنجیده عمل کندتا شاهد تسخیر لانه جاسوسی دیگری نباشیم.
علماء اهل سنت: تروریست ها و مفسدین فی الارض با هر مذهب و آیینی می بایست مجازات شوند دغدغه مندان اعدام های اخیر به فکر امنیت مردم و کشور عزیزمان ایران باشند و تروریست ها را در هر مذهب و آیینی که هستند محکوم و مردود بخوانند .
فعال فرهنگی اهل سنت؛ روحانیت تسنن از خدمات جمهوری اسلامی راضی می باشند مولوی یونس هاشمزهی گفت: تروریست ها و اشرار اهل سنت واقعی نیستند بلکه مزدورانی هستند که لکه ننگی بر دامان پاک قوم بلوچ شده اند.