واکنش علمای اهل سنت به کشتار لاس وگاس آمریکا؛ سیاست های نادرست ترامپ سبب ایجاد ناامنی و جنگ در آمریکا شده است برخی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سیاست های نادرست ترامپ سبب ایجاد ناامنی و جنگ در آمریکا شده است، عنوان کردند: تروریست ها پرورش یافته آمریکا هستند.
واکنش علمای اهل سنت به همه پرسی استقلال کردستان عراق؛ اسرائیل و آمریکا بازیگران اصلی همه پرسی استقلال کردستان عراق هستند علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه اسرائیل و آمریکا بازیگران اصلی همه پرسی استقلال کردستان عراق هستند، عنوان کردند: تجزیه کردستان عراق به ضررامنیت منطقه و مردم کردستان است.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان: افراد نخبه اقتصادی، نیاز اول کشور هستند جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان نیروی انسانی نخبه را مهم‌ترین سرمایه هر جامعه ای عنوان کردند و گفتند: نیروی انسانی با استعداد؛ تضمین کننده تقویت قدرت نظامی در کشور است.
واکنش علمای اهل سنت به اظهارات جدید آمریکایی ها؛ مراکز نظامی خط قرمز ایران است/ بیگانگان آرزوی بازدید از مراکز نظامی را به گور می برند علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مراکز نظامی خط قرمز ایران است و بیگانگان آرزوی بازدید از مراکز نظامی را به گور می برند از مسئولین خواستند با توکل بر خدا و پشتوانه ملت مردانه ایستادگی ...
علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان؛ با شهادت امثال شهید حججی انگیزه دفاع و مقاومت بیشتر می شود/ شهید حججی نمادی از یک جوان انقلابی است جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه خون شهدای مدافع حرم انگیزه مقاومت را در رزمندگان اسلام چندین برابر می کند، گفتند: دشمنان بدانند خون هر شهید این ملت را مصمم تر از قبل در میدان ...
طومار فضائل دردانه نبوی از منظر اهل سنت؛ محبت فاطمه زهرا(رضی الله عنها) بر همه مسلمانان واجب است/حضرت زهرا الگوی مشترک زنان شیعه و سنی است بیانات و عقائد علماءاهل سنت در خصوص عظمت وجودی حضرت فاطمه زهرا(رضی الله عنها)به عنوان برترین بانوی سرای فانی و باقی را در سنت نیوز بخوانید.
جایگاه حضرت زهرا از منظر علماء اهل سنت؛ محبت به اهل بیت شیعه و سنی ندارد/ فاطمه زهرا(رضی الله عنها) افضل زنان در سرای باقی و فانیست علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حضرت زهرا (رضی الله عنها) بالاترین شخصیت دنیا و آخرت است عنوان کردند:کمالات حضرت زهرا (رضی الله عنها) ایشان را به الگوی زنان مسلمان مبدل نموده است
گلایه های علمای اهل سنت در آستانه سفر رئیس جمهور به استان؛ وعده های رئیس جمهور به مردم سیستان و بلوچستان محقق نشده/ افزایش بیکاری دستاورد دولت یازدهم/برای معیشت مردم چاره اندیشی شود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در آستانه سفر رئیس جمهور به استان ضمن ابراز گلایه از عملکرد وی در استان عنوان داشتند که وعده های رئیس جمهور به مردم استان محقق نشده و مردم در وضعیت معیشتی بدی زندگی می ...
امنیت از منظر علماء اهل سنت ایران در سال ۲۰۱۶؛ بینش رهبری رمز امنیت پایدار جمهوری اسلامیست/دستگاه دیپلماسی مانند نیروهای امنیتی هوشیارانه عمل کنند علماء اهل سنت جمهوری اسلامی ایران امنیت پایدار حاکم بر کشور در مقاطع مختلف سال ۲۰۱۶ را نقطه عطف قدرت امنیتی ایران دانستند.
علمای اهل سنت استان کرمانشاه: ملت ایران در روز ۹ دی سال ۸۸ سیلی محکمی به سران فتنه و حامیان آنها زدند/ حماسه ۹ دی نماد اقتدار و بصیرت انقلابی مردم ایران اسلامی است علمای اهل سنت در استان کرمانشاه در گفتگوهایی جداگانه بر اهمیت روز ۹ دی ماه در تاریخ ایران اسلامی تاکید کردند.