توسط یک متهم سابقه دار صورت گرفت؛ تیراندازی مرگ بار در اراک/ ۹ نفر کشته و زخمی شدند بر اثر حادثه تیراندازی در یکی از مناطق کلانشهر اراک چند نفر کشته و مجروح شدند.
حاشیه های سفر استانی روحانی دست نوشته های مردم در حاشیه سفر روحانی+تصاویر از جمله حواشی سفر استانی رئیس جمهور به استان مرکزی مطالبات مردمی است که به صورت دست نوشته هایی همراه مردم به محل سخنرانی رئیس جمهور آورده شده بود.
روحانی در جمع مردم اراک: مسابقه جهانی برای سرمایه‌گذاری در ایران/ معضل اصلی امروز «عدم رونق اقتصادی» است/ در کشور تنها یک مسیر وجود دارد/ انتخاب بین کلینتون و ترامپ انتخاب بین بد و بدتر است رئیس‌ جمهور گفت: آنها که فکر می‌کنند دو مسیر در کشور وجود دارد در خطا هستند، یک خط بیشتر در این کشور وجود ندارد.
حادثه مرگبار برای سرویس معلمان آموزش و پروش/ ۱۳ تن کشته و مجروح شدند/ راننده کامیون مقصر شناخته شد+تصاویر رییس فوریت پزشکی اراک گفت: برخورد تریلی و مینی بوس معلمان در جاده شازند ۱۳ کشته و زخمی برجای گذاشت.
ظریف پس از دیدار ۳ ساعته با کری خبر داد بیشتر وزیران خارجه ۱+۵ سند بازطراحی اراک را امضا کرده‌اند و به زودی سند قطعی می‌شود وزیر امور خارجه کشورمان گفت:‌ بیشتر وزیران خارجه ۱+۵ سند بازطراحی اراک را امضا کرده‌اند و شاید یک یا دو وزیر آن را امضا نکرده‌اند که در یکی ـ دو روز آینده آن را امضا می‌کنند و سند قطعی خواهد شد.
۱