سید حسن نصرالله: داعش وجود سرطانی دارد/ آمریکا مانع جنگ علیه داعش است/ مشکل آمریکا با ایران، هسته‎ای نیست/ عربستان و اسرائیل مانع صلح منطقه‎ای می‎شوند دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت ۲ نفر از فرماندهان و رزمندگان مقاومت سخنرانی کرده و در آن اعلام کرد که آنها در جنگی که باید تا ریشه کن شدن داعش ادامه داشته باشد، به شهادت ...
حسن نصرالله: کار داعش در شرق لبنان تمام است/ در آستانه پیروزی عزیزی هستیم/ حزب الله و ارتش سوریه در یک جبهه‌ قرار دارند دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنانی به مناسبت عملیات نظامی علیه داعش در شرق لبنان، اخراج داعش از مرز شرقی لبنان را از جمله اهداف عملیات جاری در مرز سوریه و لبنان دانست و گفت که کار داعش در شرق لبنان ...
سید حسن نصرالله در گفت‌وگو با تلویزیون ایران: جمهوری اسلامی ایران قلب محور مقاومت است/ جنگ در سوریه جنگ با آمریکاست/ در پی التیام زخم بزرگ جنگ در سوریه هستیم دبیرکل حزب الله لبنان در گفت‎و‎گو با تلویزیون جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد جنگ در سوریه با گروه های تروریست نیست، بلکه جنگ با بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا و کشورهای غربی است.
سید حسن نصرالله: همین کافی است که ترامپ می‌گوید که اوباما و کلینتون داعش را ایجاد کردند/ حزب الله از آشتی‌ در سوریه و سازش‌های داخلی حمایت می‌کند دبیرکل حزب‌الله لبنان گفت: این موضع قطعی ایران نیز است که دست به تلاش‌های بسیاری برای آتش بس و دست یابی به راه حل سیاسی در سوریه زد و ما تاکید می‌کنیم که حزب الله از آشتی‌ها در سوریه و سازش‌های داخلی ...
سید حسن نصرالله: حزب‌الله روابط خوبی با رئیس‌جمهور لبنان دارد/ سوریه در یک قدمی پیروزی است
نصرالله: عاشورای امسال روز همبستگی با ملت یمن است دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم عاشورایی امشب تأکید کرد مقاومت در لبنان با صبر مجاهدان و شهدا و خانواده‌های آنها پیروز شد.
ادعای مضحک «جیش الفتح» مقابل تَک «سید حسن نصرالله» یکی از سرکرده‌های سعودی ائتلاف «جیش‌ الفتح» برای خنثی کردن تک رسانه‌ای دبیر کل حزب‌الله و افشای آمار واقعی تلفات تروریست‌ها، ادعایی مطرح کرد که حتی خود معارضان هم آن را انعکاس ندادند.
سید حسن نصرالله: شهید بدرالدین مسئول پرونده های مقاومت در عراق وسوریه بود/ باید در «حلب» حضور گسترده داشته باشیم/ اقدام آل‎خلیفه علیه شیخ عیسی قاسم خطرناک است دبیرکل حزب‎الله لبنان در مراسم چهلمین روز شهادت فرمانده ارشد حزب الله گفت: «سید ذوالفقار» مسئول آزادی اسرا از زندان‎های اسرائیلی پس از جنگ ۳۳ روزه و برخی پرونده‎های مقاومت در عراق و سوریه بود.
سید حسن نصرالله: مشکل امروز آمریکا و اسرائیل محور مقاومت و جمهوری اسلامی است سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت روز جانباز سخنرانی کرد.
سید حسن نصرالله: سوریه محور اصلی حمایت از مقاومت/ رژیم سعودی سردمدار مبارزه با مقاومت منطقه دبیر کل حزب الله در سخنرانی خود رژیم سعودی را سردمدار مبارزه با محور مقاومت منطقه معرفی کرد.