رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان - فرانسه چهار نماینده ایران امروز روی باسکول می‌روند/ آغاز مسابقات از فردا رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، از فردا (دوشنبه) و با برگزاری مسابقات چهار وزن نخست در شهر پاریس فرانسه آغاز می‌شود.
تیراندازی در شهر «لیل» فرانسه/ انگیزه ضارب نامشخص است منابع خبری از وقوع تیراندازی اطراف ایستگاه مترو در شهر «لیل» فرانسه و زخمی شدن دست کم سه نفر در این تیراندازی خبر دادند.
مارین لوپن به ترامپ فرانسه تبدیل خواهد شد؟ پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، اکنون هر احتمالی برای انتخابات مشابه در فرانسه قابل پیش بینی است تا جایی که پیروزی مارین لوپن یکی از این احتمالات غیرمنتظره است.
سفیر ایران در فرانسه: پاسخ کوبنده ایران به تهدیدات/برای توسعه صنایع موشکی خود از هیچ کشوری اجازه نمی‌گیریم سفیر ایران در فرانسه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی با هرگونه تهدیدی به شدت مقابله کرده و پاسخ کوبنده‌ای خواهد داد، گفت: برای توسعه صنایع موشکی و دفاع مشروع خود از هیچ کشوری اجازه نخواهیم گرفت.
رویترز: میوه برجام در جیب فرانسه/ «پژو» پس از ۶ سال رکورد شکست گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرد، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شد تا این شرکت بهترین عملکرد سالانه خود از سال ۲۰۱۰ تاکنون را به ثبت برساند.
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری؛ نامه دوم رهبری به جوانان غربی هشدار قبل از وقوع واقعه بود/ ملت ایران توقع دارند دولت محترم نسبت به قضیه کشمیر واکنش نشان دهد مولوی نذیر احمد سلامی گفت: نامه امام راحل به گرباچف و نامه های حضرت آقا به جوانان غربی، حاکی از فراصت ایمانی و هوشیاری سیاسی این بزرگواران بود.
داعش: حمله تروریستی فرانسه کار ما بود گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله تروریستی در شهر نیس فرانسه را به عهده گرفت.
امام جمعه موقت اهل سنت نیکشهر: عاملان حادثه فرانسه ازنظر اسلام محکومند/ مسئولین فرانسوی از ترس گسترش اسلام فریاد اسلام هراسی سر می دهند مولوی عبد العزیز اربابی گفت: دولتی که روزی حامی تروریسم شد و حالا همان تروریست ها بلای جانش شدند.
آخرین خبرها از فرانسه حمله تروریستی در فرانسه با ۲۱۰ کشته و زخمی/ حالت فوق العاده در فرانسه ۳ ماه تمدید شد/ درخواست پلیس فرانسه از مردم برای عدم انتشار تصاویر حمله کامیون حمله یک راننده کامیون به مردم در شهر نیس در فرانسه دست کم ۸۴ کشته و ۱۳۰ زخمی برجا گذاشته است .
واکنش ترامپ به حادثه تروریستی فرانسه/ علیه داعش اعلان جنگ خواهم کرد دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری امریکا به دلیل ظاهرا حمله تروریستی شهر نیس فرانسه که دهها کشته برجای گذاشت، معرفی رسمی معاون خود را به تعویق انداخت.