مدرس حوزه های علمیه اهل سنت: وعده رهبری در خصوص آزادی فلسطین وعده ای صادق است مولوی عبد الغنی بارانی گفت: سران کشور های اسلامی می بایست از مواضع رهبری ایران درس گرفته و روش واکنش صحیح به اقدامات این چنینی را بیاموزند.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت: فرود هواپیماهای روسی در خاک ایران برای مبارزه با داعش برای جهان امنیت آفرین است مولوی عبد الغنی بارانی گفت: اجازه فرود هواپیماهای روسی درخاک ایران برای مبارزه با داعش اقدامی هوشمندانه ایست که منجر به ضعف جبهه داعشی و دفع خطرات تکفیری ها برای کشور می شود.
مدیر حوزه علمیه اهل سنت طوبی ؛ شبکه ملی اطلاعات یکی از مصادیق بارز جهاد کبیر است مولوی عبدالغنی بارانی گفت: قیمت مناسب، سرعت بالاتر و محیطی اسلامی شاخصه های خوبیست که اینترنت ملی را به بهترین گزینه برای ارتباط با دنیا تبدیل می نماید.
مدیر حوزه علمیه اهل سنت طوبی زاهدان: سعودی ها مقصر اصلی نرفتن ایرانی ها به حج/ از جهت شرعی گناه نرفتن احتمالی به حج بر گردن سعودی هاست مولوی عبد الغنی بارانی گفت: تا زمانی که سریال بی کفایتی سعودی ها در اداره حج ادامه دارد حج از گردن ملت شریف ایران ساقط است.
مولوی عبدالغنی بارانی: ما ازدولت سعودی مطالبه سرنوشت مفقودین خود را داریم حرمین شریفین دارای قداست خاصی برای همه مسلمین دنیا می باشد و دولت سعودی باید به گونه ای عمل کند که این قداست خدشه دارنشود.
مدیر حوزه علمیه طوبی اهل سنت زاهدان؛ امروز جهان اسلام نیاز به رهنمودهای علماء عامل خود دارد برخی اخبار منتشر شده استان ما را آشفته نشان می دهد؛ این موضوع کاملا اشتباه است، استان ما یک استان متحد است که کشور می تواند بر روی آن حساب کند و الگویی برای وحدت میان مسلمانان می باشد.
۱