امام جمعه اهل سنت فنوج: بر هم زدن امنیت علت اصلی توطئه های دشمنان است مولوی سید علی قریشی گفت: مرزبانان خط مقدم صیانت مرزی و تامین امنیت می باشند.
سال جدید ترک ها با طعم مرگ آغاز شد؛ دست دعا مردم ترکیه برای بازگشت امنیت به کشورشان بالاست مولوی بزرگ زاده: امیدوراریم که ملت های اسلامی، دست از اختلاف و دعوا بردارند و به امت واحده اسلام با یک هدف و آرمان در مقابل دشمنان بایستند.
اردوغان: با ترامپ درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه صحبت می‌کنم رئیس‌جمهوری ترکیه اعلام کرد که در نظر دارد با دونالد ترامپ درباره ایجاد منطقه امنیتی در شمال سوریه گفت‌وگو داشته باشد.
آغاز عملیات ارتش سوریه برای امنیت اتوبان دمشق - لبنان ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت، عملیاتی با هدف امنیت اتوبان «دمشق - لبنان»، آغاز کردند.
در ادامه واردات مواد غذایی تهدید آمیز به کشور؛ سرطان دستاورد ورود اسرائیلی ها به چرخه غذایی ایرانیان پس از واردات محصولات تراریخته و تهدیدآمیز به چرخه غذایی ایرانیان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)به صورت ویژه با اجرای طرح امنیت غذایی در این بحث ورود پیدا کرد.
استراتژی خطرناک دشمنان درباره سیستان و بلوچستان؛ تفکیک سیستان از بلوچستان و شیعه از سنی دکترینال دشمن برای سیستان و بلوچستان صدای تفکیک شیعه و سنی و جدایی سیستانی از بلوچستانی آوای تفرقه است.
سرلشکر جعفری: همراهی مردم در پیگیری راهبردهای امنیتی در مناطق مرزی سرنوشت‌ساز است/ ایمان، معنویت و عمل انقلابی رمز موفقیت سپاه در برابر تهدیدات است فرمانده کل سپاه گفت: توجه همزمان به مردمی کردن امنیت و محرومیت‌زدایی‌، سازندگی و کمک به فراهم ساختن زمینه‌های اشتغال مناطق مرزی به ویژه در استان‌های کردستان و آذربایجان‌غربی از اولویت‌های سپاه بوده ...
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان؛ ۱۸شهرستان سیستان و بلوچستان دستگاه قضایی دارد/ اجرای عدالت و تامین امنیت اصلی ترین وظیفه قوه قضائیه رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت : در حال حاضر ۱۸ شهرستان در سطح این استان دستگاه قضایی مستقر بوده و تمام تلاش این دستگاه اجرای تحقق بخشیدن به عدالت و تامین امنیت است.
فعال فرهنگی اهل سنت؛ روحانیت تسنن از خدمات جمهوری اسلامی راضی می باشند مولوی یونس هاشمزهی گفت: تروریست ها و اشرار اهل سنت واقعی نیستند بلکه مزدورانی هستند که لکه ننگی بر دامان پاک قوم بلوچ شده اند.
امام جمعه اهل سنت خاش: اگر سپاه نمی بود امنیت حاکم بر ایران نمی شد/ تبعیت از نظام و انقلاب واجب است مولوی حافظ محمدعلی شهنوازی گفت: خدا را شاکریم که توطئه خائنین خنثی و مزدورانی که قصد عملیات خرابکارنه در خاش را داشتند به دست قانون افتادند.