واکنش ترامپ به بیانیه مک کین و گراهام: انرژی‌تان را برای مبارزه با داعش صرف کنید نه جنگ جهانی سوم ترامپ در واکنش به انتقاد مک کین و لیندسی گراهام از قانون محدودیت مهاجرت گفت: به جاى اینکه مدام دنبال جنگ جهانى سوم باشید، انرژى خودتان را براى مبارزه با داعش و بهبود امنیت مرزها صرف کنید.
امام جمعه سراوان: بهره برداری از معتمدین بهترین الگوی امنیت پایدار مردمی در جنوب شرق امام جمعه سراوان گفت: بهره برداری از معتمدین در جهت دفاع از مرزها بهترین الگوی امنیت پایدار در جنوب شرق است.
امام جمعه اهل سنت چابهار: امر به معروف و نهی از منکر رمز بقا انقلاب اسلامیست مولوی عبد الرحمن ترنج زر گفت: عزت، اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی بسته به میزان تحقق امر به معروف و نهی از منکر است.
امام جمعه اهل سنت فنوج: بر هم زدن امنیت علت اصلی توطئه های دشمنان است مولوی سید علی قریشی گفت: مرزبانان خط مقدم صیانت مرزی و تامین امنیت می باشند.
سال جدید ترک ها با طعم مرگ آغاز شد؛ دست دعا مردم ترکیه برای بازگشت امنیت به کشورشان بالاست مولوی بزرگ زاده: امیدوراریم که ملت های اسلامی، دست از اختلاف و دعوا بردارند و به امت واحده اسلام با یک هدف و آرمان در مقابل دشمنان بایستند.
اردوغان: با ترامپ درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه صحبت می‌کنم رئیس‌جمهوری ترکیه اعلام کرد که در نظر دارد با دونالد ترامپ درباره ایجاد منطقه امنیتی در شمال سوریه گفت‌وگو داشته باشد.
آغاز عملیات ارتش سوریه برای امنیت اتوبان دمشق - لبنان ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت، عملیاتی با هدف امنیت اتوبان «دمشق - لبنان»، آغاز کردند.
در ادامه واردات مواد غذایی تهدید آمیز به کشور؛ سرطان دستاورد ورود اسرائیلی ها به چرخه غذایی ایرانیان پس از واردات محصولات تراریخته و تهدیدآمیز به چرخه غذایی ایرانیان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)به صورت ویژه با اجرای طرح امنیت غذایی در این بحث ورود پیدا کرد.
استراتژی خطرناک دشمنان درباره سیستان و بلوچستان؛ تفکیک سیستان از بلوچستان و شیعه از سنی دکترینال دشمن برای سیستان و بلوچستان صدای تفکیک شیعه و سنی و جدایی سیستانی از بلوچستانی آوای تفرقه است.
سرلشکر جعفری: همراهی مردم در پیگیری راهبردهای امنیتی در مناطق مرزی سرنوشت‌ساز است/ ایمان، معنویت و عمل انقلابی رمز موفقیت سپاه در برابر تهدیدات است فرمانده کل سپاه گفت: توجه همزمان به مردمی کردن امنیت و محرومیت‌زدایی‌، سازندگی و کمک به فراهم ساختن زمینه‌های اشتغال مناطق مرزی به ویژه در استان‌های کردستان و آذربایجان‌غربی از اولویت‌های سپاه بوده ...