امام جمعه اهل سنت زاهدان: خداوند انتقام خون به ناحق ریخته شده شیخ نمر را از قاتلانش می ستاند مولوی اسفند فر: عربستان می توانست نقش کلیدی درجهان اسلام ایفا کند اما با اقدامات نسنجیده جایگاه خود را ضایع و تباه کرد.
حقوقدان اهل سنت و عضو مجلس خبرگان رهبری؛ سلب تابعیت از آیت الله شیخ عیسی قاسم غیر قانونیست/ اسلام آلت دست آل خلیفه و سعودی ها برای تامین منافعشان علت اصلی قتل شیخ نمر و سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم ترس آل خلیفه و آل سعود از قیام های مردمی بر علیه استبداد حاکم بر بحرین و عربستان است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرقند: اعدام شیخ نمر احساسات همه ی مسلمین جهان به ویژه اهل سنت ایران را جریحه دارکرد مولوی عبدالخبیر صمدانی: در صورتی که اختلافی در جامعه اسلامی پدیدار شد، راه حل مشکل گشای این اختلاف گفتگو و تبادل نظر است و اعدام و سربریدن علماء هیچ مشکلی را حل نمی کند و حتی به بار مشکلات اضافه ...
عالم اهل سنت زاهدانی؛ عربستان سعودی ويروسيست که برجان مسلمين جهان افتاده است/ هيچ حكومتي اجازه ندارد يك عالم ديني را به واسطه مسائل سياسي اعدام كند مولوی عبدالرحیم رئیسی: در دین اسلام برای علماء و اندیشمندان دینی جایگاه رفیع و بلندی لحاظ شده است تا آنجا که در روایات اسلامی فقدان یک عالم دینی را به منزله مرگ عالم هستی بر شمرده اند که این خود حاکی ...
/گزارش خبری/ اهداف آل سعود از اعدام شیخ نمر؛ هراس از قدرت شیعیان در عربستان هدف اصلی عربستان از اتهامات دروغین و ساختگی علیه شیخ نمر، حذف وی و جلوگیری از رسیدن شیعیان به قدرت است.
جلادِ قاتل شیخ نمر کیست +عکس شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایی از قاتل شیخ نمر باقر النمر منتشر کرده اند که این جلاد بی‌رحم با شمشیر سر این شهید مبارز را جدا کرده است.
در زاهدان برگزار شد؛ گزارش تصویری/ فریاد محکومیت عربستان سعودی در مجلس ترحیم شیخ نمر مجلس ترحیم شیخ نمردر مسجد آل حضرت علی(ع) زاهدان برگزارشد و با حضورچشم گیر مردم و مسئولین رونق گرفت.
در ایرانشهر برگزار شد؛ گزارش تصویری/ طلاب و روحانیون تشیع و تسنن ایرانشهری بانگ مرگ بر آل سعود سر دادند جمعی از طلاب و روحانیون شیعه و سنی شهرستان ایرانشهر با برپایی اجتماعی اعتراض آمیز انزجارخود را از رژیم عالم کش عربستان سعودی اعلام کردند.
واکنش علمای اهل سنت به اعدام آیت الله نمر باقر النمر؛ آیت الله نمر را به چه جرم و گناهی به شهادت رسانیدند؟/ هیچکس در اسلام برای بیان احکام و مسائل سیاسی محکوم به اعدام نمی شود/ امید است به برکت خون آیت الله نمر حاکمیت اسلام واقعی بر سرزمین مقدس وحی محقق شود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در واکنش به اعدام شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان، این اقدام را محکوم و خواستار پاسخگویی مقامات سعودی پیرامون این جنایت هولناک شدند.
مردم شرق عربستان خواستار سرنگونی «آل سعود» شدند+فیلم‌ و عکس صدها نفر از مردم در شرق عربستان با شعار «مرگ بر آل‌سعود» خواستار سرنگونی نظام سعودی در کشورشان شدند و به اجرای حکم اعدام «شیخ نمر» اعتراض کردند.