خطر پیش روی خانواده های دارالحفاظ؛ فروش اقلام جنسی و مواد مخدر توسط نوجوانان در زاهدان در برخی مناطق تجاری و تفریحی زاهدان نوجوانان متصدی فروش ابزار لهو و لعب به طور مستقیم می باشند.
گزارشی از سفر یک روزه رئیس جمهور به زاهدان؛ روحانی در فرودگاه: ۵۵ طرح سفر قبلی به سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسیده است/ مشعل گاز در زهدان روشن شد رئیس جمهور در بدو ورود به زاهدان از افتتاح ۵۵ طرح سفر قبلی خود به سیستان و بلوچستان خبر داد.
امام جمعه اهل سنت زاهدان خطاب به ریاست جمهوری : الحمدلله وحدت در سیستان و بلوچستان برقرار است/ مردم منتظر افتتاح راه آهن و بزرگ راه چابهار-زاهدان-زابل می باشند مولوی عبد الحمید اسماعیل زهی گفت: امیدواریم پروژه های عظیم راه آهن و بزرگ راه چابهار- زاهدان- زابل نیز به مثل عملیات بزرگ گازرسانی به زاهدان به زودی به ثمر بنشیند.
رئیس جمهور وارد زاهدان شد رئیس جمهور لحظاتی پیش به منظور افتتاح چند طرح وارد فرودگاه زاهدان شد.
انفجار مهیب در زاهدان+ جزییات فرماندار زاهدان از وقوع انفجاری کنترل شده در پی تست خط لوله گاز در زاهدان در روزهای آینده خبر داد.
قصابی دین اینبار با دیش های ماهواره؛ مسئولین شهری زاهدان غافل از تبلیغات خیابانی برای نصب ماهواره/ ماهواره بزرگترین ابزار قبح زدائی از منکرات دینیست تبلیغات خیابانی و دم دستی برای نصب ماهواره در خیابان های زاهدان چهره مذهبی این کلان شهر را کدر کرده است.
امام جماعت مسجد مکی زاهدان ؛ ۲۲بهمن روز تاریخی، ملی وحیاتی است حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن موجب اقتدار کشور ویاس دشمنان ملت ایران خواهد شد.
دیدار امام جمعه موقت مسجد مکی با دادستان زاهدان+تصاویر امام جمعه موقت و اعضای شورای حل اختلاف مسجد مکی با دادستان زاهدان دیدار کردند.
حکایت شهری که فقط از بُعد جمعیتی کلان شهر است زاهدان ۹۵ ساله شد اما چگونه؟/ کلانشهری بدون قطار شهری، جایگاه CNG و آب لوله کشی در برخی مناطق زاهدان در حالی ۹۵ ساله شد که همچنان با معضلات اساسی و کمبودهایی همچون حاشیه نشینی، نداشتن جایگاه CNG و قطار شهری، وضعیت نامناسب زیر ساخت های شهری، مبلمان شهری، ازدیاد مشاغل کاذب، نبود سرویس بهداشتی ...
​بازهم روسیاهی به زغال ماند؛ دروغ پردازی رسانه های ضد انقلاب همزمان با برگزاری مانور در زندان زاهدان پس از برگزاری مانور مقابله با حوادث غیر مترقبه در زندان زاهدان، رسانه های ضد انقلاب و وهابی با انتشار خبری ساختگی مدعی یورش نیروهای ضد شورش به زندان زاهدان شدند!