قصابی دین اینبار با دیش های ماهواره؛ مسئولین شهری زاهدان غافل از تبلیغات خیابانی برای نصب ماهواره/ ماهواره بزرگترین ابزار قبح زدائی از منکرات دینیست تبلیغات خیابانی و دم دستی برای نصب ماهواره در خیابان های زاهدان چهره مذهبی این کلان شهر را کدر کرده است.
امام جماعت مسجد مکی زاهدان ؛ ۲۲بهمن روز تاریخی، ملی وحیاتی است حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن موجب اقتدار کشور ویاس دشمنان ملت ایران خواهد شد.
دیدار امام جمعه موقت مسجد مکی با دادستان زاهدان+تصاویر امام جمعه موقت و اعضای شورای حل اختلاف مسجد مکی با دادستان زاهدان دیدار کردند.
حکایت شهری که فقط از بُعد جمعیتی کلان شهر است زاهدان ۹۵ ساله شد اما چگونه؟/ کلانشهری بدون قطار شهری، جایگاه CNG و آب لوله کشی در برخی مناطق زاهدان در حالی ۹۵ ساله شد که همچنان با معضلات اساسی و کمبودهایی همچون حاشیه نشینی، نداشتن جایگاه CNG و قطار شهری، وضعیت نامناسب زیر ساخت های شهری، مبلمان شهری، ازدیاد مشاغل کاذب، نبود سرویس بهداشتی ...
​بازهم روسیاهی به زغال ماند؛ دروغ پردازی رسانه های ضد انقلاب همزمان با برگزاری مانور در زندان زاهدان پس از برگزاری مانور مقابله با حوادث غیر مترقبه در زندان زاهدان، رسانه های ضد انقلاب و وهابی با انتشار خبری ساختگی مدعی یورش نیروهای ضد شورش به زندان زاهدان شدند!
گزارشی از شیوع‌ اعتیاد در بین دانش‌آموزان؛ تجربه مصرف مواد مخدر در ۱۵ درصد از دانش آموزان زاهدانی / فقر و بیکاری از عمده دلایل روی آوردن به اعتیاد رئیس کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به برسی های انجام شده ۱۵ درصد از دانش آموزان مقطع متوسطه زاهدان تجربه مصرف مواد مخدر دارند.
گزارشی از بارندگی شدید در جنوب شرق: باران های سیل آسا مردم سیستان و بلوچستان را غافلگیر کرد/ نجات جان ۴۹ خانواده گرفتار سیل در پی بارش سیل آسای باران و وزش توفان در شهرستان های جنوب خسارت های به راه های ارتباطی و زیرساخت های این شهرستان ها وارد شده است.
زاهدان؛ آتش سوزی خیابان ثارالله زاهدان آتش سوزی خیابان ثارالله زاهدان مادر و دختری را راهی بیمارستان کرد.
کنسرت بیخ گوش قاریان قرآن؛ صدای پای کنسرت در شهر زاهدان و پارسایان به گوش می رسد/ کنسرت درمان بخش خصولتی برای بیکاری، اعتیاد و قاچاق کلان شهر زاهدان مشهور دارالحفاظ ایران چند سالیست با کنسرت های سریالی در حال دگردیسی اجباری فرهنگی می باشد.
زاهدان نامگذاری بولواری درزاهدان به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نائب رییس شورای هر زاهدان از تصویب نامگذاری بلواری در زاهدان به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در صحن علنى این شورا خبر داد.