ریزش ناگهانی دیوار در خیابان مولوی زاهدان/مرگ ۴ نفر تایید شد+اسامی ریزش ناگهانی دیوار در خیابان مولوی زاهدان سبب فوت ۴ نفر از شهروندان که در حال گذر از کنار این دیوار بودند، شد.
در سایه غفلت مسئولان؛ پاتوق داغ معتادین در میدان کارگر زاهدان/ رشد آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهر نگران کننده است در حالی میدان کارگر زاهدان هیچ نام و نشانی از اسم خود نبرده است که درحال حاضر به جولانگاه معتادان تبدیل شده و نماد بدی از کلان شهر زاهدان را در معرض دید عموم گذاشته است.
مدیر هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان خبر داد برقراری مسیر هوایی ایرانشهر- زاهدان برای رفاه حال مسافران چابهاری مدیر هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان گفت: با برنامه ریزی همکاران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) برای مردم چابهار مسیر هوایی در روزهای شنبه و سه شنبه برقرار شده است.
در همایش استانی جایگاه اهل بیت (ع) در منابع اهل سنت مطرح شد؛ قرآن مرکز و محور ثقل وحدت بین مذاهب است/ عدالت گستری از ویژگیهای بارز حکومت مصلح آخر الزمان است صبح امروز سه شنبه همایش استانی جایگاه اهل بیت (ع) در منابع اهل سنت با حضور گسترده علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد.
تهدید سلامت شهروندان با داروهای پاکستانی/ از توزیع داروهای غیرمجاز توسط دلالان تا کشف ۱۸۳ هزار قرص غیر مجاز در زاهدان در پس غفلت برخی مسئولان همه چیز دست به دست هم داده تا سلامت شهروندان در معرض تهدید قرار گیرد چرا که فروش داروهای پاکستانی در عطاری ها و برخی مغازه های سطح شهر زاهدان موضوعی است که بدون هیچ گونه ...
خطر پیش روی خانواده های دارالحفاظ؛ فروش اقلام جنسی و مواد مخدر توسط نوجوانان در زاهدان در برخی مناطق تجاری و تفریحی زاهدان نوجوانان متصدی فروش ابزار لهو و لعب به طور مستقیم می باشند.
گزارشی از سفر یک روزه رئیس جمهور به زاهدان؛ روحانی در فرودگاه: ۵۵ طرح سفر قبلی به سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسیده است/ مشعل گاز در زهدان روشن شد رئیس جمهور در بدو ورود به زاهدان از افتتاح ۵۵ طرح سفر قبلی خود به سیستان و بلوچستان خبر داد.
امام جمعه اهل سنت زاهدان خطاب به ریاست جمهوری : الحمدلله وحدت در سیستان و بلوچستان برقرار است/ مردم منتظر افتتاح راه آهن و بزرگ راه چابهار-زاهدان-زابل می باشند مولوی عبد الحمید اسماعیل زهی گفت: امیدواریم پروژه های عظیم راه آهن و بزرگ راه چابهار- زاهدان- زابل نیز به مثل عملیات بزرگ گازرسانی به زاهدان به زودی به ثمر بنشیند.
رئیس جمهور وارد زاهدان شد رئیس جمهور لحظاتی پیش به منظور افتتاح چند طرح وارد فرودگاه زاهدان شد.
انفجار مهیب در زاهدان+ جزییات فرماندار زاهدان از وقوع انفجاری کنترل شده در پی تست خط لوله گاز در زاهدان در روزهای آینده خبر داد.