زاهدان نامگذاری بولواری درزاهدان به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نائب رییس شورای هر زاهدان از تصویب نامگذاری بلواری در زاهدان به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در صحن علنى این شورا خبر داد.
صبح امروز؛ مراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی در زاهدان برگزار شد مراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی به دعوت نماینده ولی فقیه در استان در مسجد جامع زاهدان برگزار شد.
زاهدان؛ پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت زاهدان در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی امام جمعه اهل سنت زاهدان طی پیامی در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
گزارشی از یک مخدر جدید؛ پای "بی تی" به دیگر شهرهای ایران باز شد/ ماده مخدر ناشناسی که بقالی ها هم می فروشند! در حالی مصرف مخدر بی تی در دیگر شهرهای ایران در حال گسترش است که به دلیل ناشناس بودن این مخدر حساسیتی در خصوص آن وجود ندارد.
شب گذشته صورت گرفت؛ فرار سه زندانی محکوم به اعدام از زندان مرکزی زاهدان/ افسر نگهبان مجروح شد+ جزئیات ماموران امنیتی شهر زاهدان در حال بررسی ماجرا و یافتن سرنخ هایی از این افراد هستند.
شب گذشته؛ زاهدانی ها سردترین شب پاییز را سپری کردند/ بارش پراکنده برف در انتظار نقاط سردسیر استان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان با بیان اینکه شب گذشته زاهدان بدترین شرایط سرما و یخبندان را داشت، گفت: از یکشنبه دمای هوا گرم تر می شود.
همزمان با رحلت رسول اکرم(ص)انجام می شود؛ سیستان و بلوچستان لبریز از عطر شهادت/ ورود ۱۰ شهید گمنام به دیار دریا و کویر مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان وبلوچستان گفت: همزمان با رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی پیکر مطهر ۱۰ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در نقاط مختلف استان سیستان و ...
شبهای زاهدان قلمرو توله سگ ها ؛ رژه شبانه گله سگهای ولگرد در خیابان های زاهدان برخی از مومنین زاهدان برای اقامه نماز صبح در مساجد مجبور به رویارویی با لشکرسگهای ولگرد در خیابانها هستند.
امام جمعه زاهدان: قیام امام حسین(ع)، عملیات مثبت روانی برای رسوا سازی استکبار اموی/ در برجام و مسائل هسته‌ای می‌بایست عزت کشور حفظ شود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: روحیه حسینی می طلبد با دنیایی استکبار از سر قدرت و عزت برخورد نماییم.