نظافتی خبر داد آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا/ به هیچ یک از زائران ایرانی آسیب نرسیده است مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: در آتش سوزی هتل زائران در کربلا، به هیچ یک از زائران ایرانی آسیبی نرسیده است.
اسامی جانباختگان ایرانی حادثه آتش سوزی هتل قصرالمولی درکربلا اعلام شد سازمان حج و زیارت اسامی پنج زائر جان باخته حادثه آتش سوزی شب گذشته دریکی از هتل های شهر کربلا را اعلام کرد.
حجت‌الاسلام شهاب مرادی در برنامه پیاده آمده‌ایم: زیارت کربلا از نان شب هم واجب‌تر است/ مشکل انسان‌ها در شناخت درست است این کارشناس خانواده گفت: در روایات داریم که فقرا سالی یک بار به زیارت امام حسین (ع) و اغنیا حتما سالی دو بار این کار را انجام دهند؛ چرا که زیارت کربلا از نان شب هم واجب‌تر است.
انفجار در استان کربلا ۸ کشته برجا گذاشت گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از انفجار انتحاری در استان کربلاست که در پی آن ۸ نفر شهید شدند.
عظیم‌ترین گردهمایی بشری در قالب کاروان پیاده روی اربعین؛ سخنان آیت الله خامنه ای محور وحدت شیعه و سنی در پاکستان/ تقویت روحیه همدلی مرهون خدمات فرهنگی سپاه به زوار حسینی است یک مبلغ پاکستانی گفت: سخنان آیت الله خامنه ای در کشور پاکستان تاثیر بسزایی در وحدت بین مردم پاکستان اعم از شیعه و سنی دارد.
اولین قطار تهران ـ کربلا امروز عازم عراق می‌شود اولین قطار از تهران به مقصد کربلا با انقطاع ۳۰ کیلومتری امروز (سه‌شنبه) از تهران حرکت می‌کند.
کربلای امروزی در یمن است؛ آدرس غلط ندهیم، یمن را دریابید! دقت شود که نباید آدرس غلط بدهیم. کنسرت و فوتبال و چه و چه به اندازه‌ی خودشان مهم‌اند، اما مسأله‌ی یمن و جنایات ۱۹ ماهه‌ی آل سعود در این کشور هیچ وقت به اندازه‌ی مسأله‌ی کنسرت و فوتبال، ضریب و اهمیت ...
نامیرا نوشتن داستانی که مخاطب، آخرش را می‌داند کار آسانی نیست. و اینجاست که کرمیار با نگاه درست به عاشورا و استفاده از عنصر «رمانس» به خوبی بهره‌گرفته است.
در ایام نیمه شعبان؛ صدها موکب به زائرین سید الشهداء(ع) خدمات رسانی کردند در ایام نیمه شعبان هزاران زائر حسینی از راه های دور و نزدیک و با پای پیاده خود را به حرم ارباب بی کفن رساندند و در جوار مضجع شریف سیدالشهداء علیه السلام با امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف تجدید ...
شیخ عبدالله زانگو از طلاب نیجریه‌ای: ماجرای عکس امام روی پیراهن یک مسیحی / کربلا را در نیجریه دیدیم! آن شب در سراسر کشور راهپیمایی های اعتراضی صورت گرفت. ما تمام شب را نخوابیدیم و مدام با نیجریه تماس می گرفتیم و می پرسیدیم اوضاع چگونه است؟ به کسانی که زنگ می زدم می گفتند ما امروز کربلا را در نیجریه ...