طی صدور یک نامه صورت گرفت؛ دستور عجیب یک مدیر دولتی برای جلوگیری از سفر اربعین/ هرگونه سفر زیارتی برای دانش آموزان و کارکنان ممنوع است! +سند باید منتظر ماند و دید که آیا این دستور از سوی مقامات بالاتری همچون آموزش پرورش استان اصفهان و وزارت آموزش و پرورزش صادر شده یا این مدیر دولتی طی یک نظر و تصمیم شخصی اقدام به چنین کاری کرده است.
گزارش/ برندگی اشک زین العابدین کمتر از خون حسین رضی الله عنهما نبود دیپلماسی اشک امام سجاد رضی الله عنه با روشنگری های خود مکتب سرخ حسینی را جهانی کرد.
نظافتی خبر داد آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا/ به هیچ یک از زائران ایرانی آسیب نرسیده است مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: در آتش سوزی هتل زائران در کربلا، به هیچ یک از زائران ایرانی آسیبی نرسیده است.
اسامی جانباختگان ایرانی حادثه آتش سوزی هتل قصرالمولی درکربلا اعلام شد سازمان حج و زیارت اسامی پنج زائر جان باخته حادثه آتش سوزی شب گذشته دریکی از هتل های شهر کربلا را اعلام کرد.
حجت‌الاسلام شهاب مرادی در برنامه پیاده آمده‌ایم: زیارت کربلا از نان شب هم واجب‌تر است/ مشکل انسان‌ها در شناخت درست است این کارشناس خانواده گفت: در روایات داریم که فقرا سالی یک بار به زیارت امام حسین (ع) و اغنیا حتما سالی دو بار این کار را انجام دهند؛ چرا که زیارت کربلا از نان شب هم واجب‌تر است.
انفجار در استان کربلا ۸ کشته برجا گذاشت گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از انفجار انتحاری در استان کربلاست که در پی آن ۸ نفر شهید شدند.
عظیم‌ترین گردهمایی بشری در قالب کاروان پیاده روی اربعین؛ سخنان آیت الله خامنه ای محور وحدت شیعه و سنی در پاکستان/ تقویت روحیه همدلی مرهون خدمات فرهنگی سپاه به زوار حسینی است یک مبلغ پاکستانی گفت: سخنان آیت الله خامنه ای در کشور پاکستان تاثیر بسزایی در وحدت بین مردم پاکستان اعم از شیعه و سنی دارد.
اولین قطار تهران ـ کربلا امروز عازم عراق می‌شود اولین قطار از تهران به مقصد کربلا با انقطاع ۳۰ کیلومتری امروز (سه‌شنبه) از تهران حرکت می‌کند.
کربلای امروزی در یمن است؛ آدرس غلط ندهیم، یمن را دریابید! دقت شود که نباید آدرس غلط بدهیم. کنسرت و فوتبال و چه و چه به اندازه‌ی خودشان مهم‌اند، اما مسأله‌ی یمن و جنایات ۱۹ ماهه‌ی آل سعود در این کشور هیچ وقت به اندازه‌ی مسأله‌ی کنسرت و فوتبال، ضریب و اهمیت ...
نامیرا نوشتن داستانی که مخاطب، آخرش را می‌داند کار آسانی نیست. و اینجاست که کرمیار با نگاه درست به عاشورا و استفاده از عنصر «رمانس» به خوبی بهره‌گرفته است.