رئیس سازمان انرژی اتمی: طرف مقابل بدعهدی کرد اما ما دستاوردهای بزرگی بعد از برجام داشتیم رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه ۲۶دی مصادف با گذشت یک سال از برجام است، تصریح کرد: طرف مقابل بدعهدی‌های فراوانی کرد اما خبر خوش اینکه دراین مدت دستاوردهای بزرگی داشته ایم.
خرازی در جمع خبرنگاران: برجام قابل بازنگری نیست/ بیشتر مشکلات برجام در حوزه بانکی و نقل و انتقالات مالی است رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: برجام یک تعهد بین‌المللی است و قابل بازنگری نیست.
امام جمعه زاهدان: هاشمی رفسنجانی مدام دعا گوی رهبری بود/ برجام با نرمش ذلیلانه محقق نمی شود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: امروز از یادگاران سلف انقلاب و از آن نسل صاحبان استقامت اول انقلاب فقط رهبری مانده است.
رویترز: میوه برجام در جیب فرانسه/ «پژو» پس از ۶ سال رکورد شکست گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرد، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شد تا این شرکت بهترین عملکرد سالانه خود از سال ۲۰۱۰ تاکنون را به ثبت برساند.
۳ پیشنهاد یک اندیشکده اسرائیلی برای وادار کردن ایران به نقض برجام یک اندیشکده اسرائیلی در گزارشی سه پیشنهاد به ترامپ ارائه کرده تا از طریق آن‌ها ایران طرف برهم‌زننده برجام باشد.
اظهارات سرلشکر رضایی به روایت نقوی حسینی/ توفیقی در برجام نداشتیم سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اظهارت سرلشکر رضایی گفت: وی در این فراکسیون جلسه اعلام کرد توفیق چندانی در زمینه اقتصادی برجام حاصل نکردیم.
نامه ۳۷ اندیشمند آمریکایی به ترامپ/ توافق هسته‌ای با ایران را لغو نکن ۳۷ نفر از افراد برجسته آمریکایی در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از وی خواستند تا پس از روی کار آمدن در کاخ سفید توافق برجام را لغو نکند.
کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو مطرح کرد ظریف گفت اعتماد به کری اشتباه بود/ وزیر امور خارجه آمریکا گفته بود جلوی تصویب «داماتو» را خواهد گرفت ​عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برخی از آخرین اظهارات وزیر امور خارجه در کمیسیون متبوعش پیرامون برجام را تشریح کرد.
آمانو با صالحی دیدار کرد مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی صبح امروز (یکشنبه) در محل سازمان انرژی اتمی کشورمان با علی‌اکبر صالحی دیدار کرد.
جلیلی در جمع دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان: بعضی ها گمان می کردند مشکل آب هم با برجام حل می شود/ سیستان و بلوچستان تشنه دیپلماسی آب است/ کسانی که دل به الاغ بستند از فیل نگران بودند نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: عده ای نقاط ضعف دشمن فلج را می پوشانند و از نقاط قوت خود غافل می شوند.