سالگردی نحس؛ کشور مستقل فلسطینی در کنار اسرائیل خواب چهل ساله تعبیر نشده صهیونیسم چهل سال پیش به پیشنهاد انور سادات رئیس جمهور پیشین مصر، گروهی از رهبران سازشكار فلسطینی موافقتنامه‏ای با صهیونیست‏ها امضا كردند كه بر اساس آن، كشور مستقل فلسطین در ساحل غربی رود اردن تشكیل می‏ گشت.
اوباما: اسرائیل هم موافق است که برجام برنامه هسته‌ای ایران را به عقب برگرداند رئیس‌جمهور آمریکا در پایگاه نیروی هوایی «مک‌دیل» در شهر «تمپا»، فلوریدا سخنرانی کرد.
چرا اسرائیل از روی کار آمدن ترامپ خوشحال است؟ رژیم اسرائیل قصد دارد پس از مراسم ادای سوگند دونالد ترامپ بیش از ۳۰ هزار واحد مسکونی جدید در بیت‌المقدس احداث کند.
تحلیلگران مسائل سیاسی اسرائیل: انتخاب «میشل عون» پیروزی حزب‌الله بر عربستان است تحلیلگران مسائل سیاسی اسرائیل با بیان اینکه انتخاب ژنرال «میشل عون» به عنوان گزینه پیشنهادی «حزب‌الله» پیروزی این جنبش بر عربستان شمرده می‌شود، این انتخاب را انتخاب ناخوشایندی برای اسرائیل ارزیابی ...
امام جمعه اهل سنت چابهار: اگر اسرائیل از فلسطین عبور کند نوبت به سائر کشورهای اسلامی می رسد مولوی عبدالرحمن ترنج زر گفت: صهیونیسم تشنه به نابودی اسلام است و اگر بتواند حتی حرمین شریفین را نیز با خاک یکسان می کند.
سخنگوی کاخ سفید: امنیت اسرائیل اولویت ملی ماست سخنگوی کاخ سفید گفت: دولت های آمریکا تامین امنیت اسرائیل را در زمره طرح های با اهمیت و دارای اولویت ملی خود می دانسته اند.
ماهواره‌ مشترک فیسبوک و اسرائیل منفجر شد/ رؤیای «اینترنت‌رسانی» به جهان از بین رفت نابودی ماهواره اسرائیلی عاموس ۶ که به دلیل انفجار موشک فالکن ۹ در عملیات پرتاب آزمایشی دیروز رخ داد، رؤیای مشترک فیسبوک و اسرائیل را «اینترنت‌رسانی» به جهان نابود کرد.
معاون کنسولی و پارلمانی وزیر امور خارجه: ۸۰درصد منابع اقتصادی و شبکه‌های خبری در چنگال صهیونیست‌هاست/ منافع صهیونیستها از طریق ترور و کشتار تأمین می‌شود معاون کنسولی و پارلمانی وزیر امور خارجه در جمع راهپیمایان روز قدس شهراندیشه اظهار داشت: جمعیت صهیونیستها در جهان چیزی در حدود ۱۵ میلیون نفر است اما ۸۰ درصد منابع مالی و اقتصادی دنیا در چنگال آنان ...
ترامپ: ۱۰۰درصد از اسرائیل حمایت می‌کنم نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که کشورش ۱۰۰درصد از رژیم صهیونیستی حمایت خواهد کرد.
آیت‌الله جوادی‌آملی: هیچ‌کس حق ندارد با اسرائیل همکاری کند استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه اگر به قدس آسیبی برسد، جامعه اسلامی آسیب می‌بیند، گفت: هیچ‌کس حق ندارد با اسرائیل همکاری کند.