گزارش/ جای خالی جوانان در مساجد/نقش و کارکرد مساجد در ایجاد نسل جوان انقلابی اولویت اصلی مساجد مقاومت فرهنگی است و اگر حصار و خاکریز این مقاومت سست شود همه چیز از دست خواهد رفت و با توجه به اینکه یکی از کارد های مساجد تربیت نیروهای انقلابی است این مکان مقدس نیاز به توجه بیش ...
شیخ الدیهی: رقص صهیونیست‌ها در بحرین آزاد است اما نماز جمعه ممنوع! معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با انتقاد شدید از استقبال از صهیونیست‌ها در خاک این کشور تأکید کرد که ملت بحرین مدافع فلسطین باقی خواهد ماند.
مردم شیعه و سنی میرجاوه نماز طلب باران اقامه کردند مردم شیعه و سنی میرجاوه برای نزول بارش رحمت الهی، دست تضرع به درگاه خداوند بالا برده و در کناریکدیگر نماز باران را اقامه کردند.
پیام رهبر معظم انقلاب به بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز قرائت شد این همه تأکید روی اقامه نماز برای گشودن ابواب رحمت الهی روی آحاد جامعه است پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(پنجشنبه) در اجلاس نماز قرائت شد.
همزمان با سراسر کشور؛ نماز عید سعید قربان در همه شهرهای استان سیستان و بلوچستان اقامه شد نماز عید سعید قربان در سراسر استان سیستان و بلوچستان و در مصلی های شهرهای مختلف برگزار شد.
پله پله تا ملاقات خدا/ از رابطه ناگسستنی شهدا با نماز اول وقت تا شهادت محبین اهل بیت(ع) در صف نماز همسر شهید عسکری با بیان اینکه شهید همیشه نمازش را اول وقت می خواند، گفت: ابراهیم در هر مکانی که بود به محض شنیدن صدای اذان، نماز را به جا می آورد بگونه ای که برای دو فرزندش نیز عبایی خریده بود و در ...
تشریح یک نافله متداول در میان اهل سنت؛ نماز تراویح نافله شب اهل سنت در شب های ماه مبارک رمضان نمازی که مومنین تشیع و تسنن با عبارت های مختلف در رمضان الکریم مشغول به آن می شوند.
امام جمعه اهل سنت نگور؛ حب اهل البیت شرط قبولی نماز مسلمان است/ خون حسین و برادرانش اسلام را از شر انحراف نجات دادند مولوی عبد الرحمن عارفی گفت: حسین بن علی (ع) یکی از مظاهر وحدت و اخوت اسلامی در میان امت اسلام است که مورد احترام جهانیان می باشد.
تجلی وحدت در مسجد جمکران؛ نماز وحدت در جمکران اقامه شد به همت سازمان بسیج طلاب و روحانیون توفیق اقامه نماز در جمکران برای علماء و روحانیون شیعه و سنی حاصل شد.
نمازی که محدث قمی نیمه کاره رها کرد گاهی دو عمل که در ظاهر یکی هستند و از نظر عرف فرقی بین آن دو نیست، نزد خداوند متعال کاملا متفاوت است، یکی مقبول درگاه الهی قرار می گیرد، اما دیگری بدون پاداش یا حتی مستحق عقاب می باشد؛ آری عمل ما در ...
۱