دست نوازش ترامپ بر سر اسرائیل؛ سکوت مرگبار حکام عرب در قبال اعلام رسمی پایتختی قدس برای اسرائیل/ اکران تراژدی قدس در تسخیر گرگها درآخرین روز هفته وحدت رئیس‌جمهور آمریکا در یک سخنرانی رسمی در کاخ سفید اعلام کرد بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت می‌شناسد/بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور اجرایی انتقال سفارت آمریکا به قدس ...
استاد سبک شیتوریو شوکای یونیون کاراته؛ با تبعیت از رهبری دشمنان جبهه مقاومت را ناک اوت خواهیم کرد حجت الاسلام مصطفی سعادت برین گفت: اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت، اوج بغض و غیظ دشمن از اقتدار اسلام محمدیست.
امام جمعه شهرستان سراوان: ایستادگی در مقابل دشمنان نقطه عطف وحدت شیعه و سنی/کاپیتولاسیون یک رویکرد توحشی نسبت به ملت ایران بود امام جمعه شهرستان سراوان گفت: وحدت بین شیعه و سنی نقطه عطف ایستادگی در مقابل دشمنان و استکبار جهانی بوده است.
در یادداشتی در نیویورک‌تایمز مک‌کین: اگر راهبرد درستی نداشته باشیم، ایران ما را از خاورمیانه اخراج می‌کند رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا در یادداشتی در روزنامه «نیویورک‌تایمز»، به دولت این کشور توصیه کرده است که ضمن تدوین راهبردی مشخص برای مقابله با ایران، به حمایت از کردها بپردازد.
نشریه آمریکایی گزارش داد: نقش «شلدون آدلسون» و «جان بولتون» در راهبرد جدید ترامپ در قبال ایران چیست؟ + تصاویر هدف اصلی ترامپ، کلافه کردن ایران و نهایتا لغو برجام از سوی هر کدام‌یک از طرفین -ترجیحا ایران- و استفاده از گزینه نظامی و حمله به این کشور و تغییر نظام حاکم است.
براساس اسناد آژانس امنیت ملی آمریکا عربستان با اطلاع واشنگتن دستور حمله به فرودگاه دمشق را در سال ۲۰۱۳ صادر کرده بود یک پایگاه تحلیلی آمریکایی به استناد یکسری اسناد مربوط به آژانس امنیت ملی آمریکا گزارش کرد که عربستان سعودی با اطلاع آمریکا، در مارس ۲۰۱۳ دستور حمله به فرودگاه بین‌المللی دمشق را صادر کرده بود.
امام جمعه مینان سرباز: توطئه های آمریکا بر علیه جبهه مقاومت و حشد الشعبی به ثمر نخواهد نشست مولوی عنایت الله رسولی زاده گفت: کشور های اسلامی دست از دامان غرب بر چینند تا به واقعیت معارف الهی برسند.
رئیس قوه قضاییه: برجام موشکی نخواهیم داشت/ اروپا بخواهد با آمریکا تقسیم کار کند مقابلش می‌ایستیم/ ایستادگی قاطعانه قوه قضاییه مقابل فضاسازی‌ رسانه‌ای رئیس قوه قضاییه با تأکید بر ایستادگی دستگاه قضایی مقابل هجمه‌ها خطاب به مسئولان عالی قضایی گفت: بنیان احضارها و رسیدگی‌ها شرعی و قانونی باشد و پس از آن از فضاسازی، هجمه و تخریب در فضای حقیقی و مجازی ...
مدرسین حوزه های علمیه خواهران اهل سنت: یاوه گویی های ترامپ تاثیری در عزم و اراده ملت بزرگ ایران ندارد/ رئیس جمهور آمریکا یک سبک مغز سیاسیت جمعی از اساتید حوزه های علمیه خواهران اهل سنت گفتند : ملت حماسه آفرین ایران بارها ثابت نموده است که همیشه پشتیبان نظام و رهبری خود هستند.
امام جمعه اهل سنت کنارک: این حق هر کشوری است که برای دفاع از خود سلاح داشته باشد/ ما برای کشورمان سر و جان می دهیم مولوی عبد المالک ملکی پور گفت: آمریکایی ها که بکار برنده سلاح هسته ای هستند حق ندارند ما را که مخالف سلاح های اتمی هستیم را تهدید کنند.