عطوان: نهاد حاکم در آمریکا جنگ خود را علیه ترامپ آغاز کرده است/ آیا رئیس جمهور جدید به سرنوشت کندی یا نیکسون دچار می‌شود؟ سردبیر روزنامه رأی الیوم نوشت نهاد حاکم در آمریکا جنگِ خود را علیه رئیس جمهور منتخب «ناخلف» این کشور آغاز کرده است.
یادداشت/ چشم گریان، آخرین ترفند تبلیغاتی اوباما برای مظلوم نمایی بی پولی و بدنامی میراث ننگین دولت هشت ساله باراک اوباما برای دونالد ترامپ جمهوری خواه می باشد.
رخداد نادر در آمریکا/ داماد ترامپ، مشاور ارشد کاخ سفید شد اعضای تیم انتقالی رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از حضور رسمی «جرد کوشنر» در کاخ سفید خبر می‌دهند.
اردوغان: رابطه با آمریکا در دوران ترامپ تسریع خواهد شد رئیس جمهور ترکیه گفت، روابط آنکارا با واشنگتن در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا بهتر خواهد شد.
رئیس سیا: خروج آمریکا از عراق به رشد داعش کمک کرد/ درک کم ترامپ از جامعه اطلاعاتی برای آمریکا تهدید است رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) گفت: عدم درک رئیس‌جمهور منتخب از ارزش و اهمیت جامعه اطلاعاتی می‌تواند کشور را در معرض «خطری بزرگ» قرار دهد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و دانشجویان بسیجی مدال‌آور دانشگاه شریف: جوانان مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنان پشتیبانی می‌کنم/از افراد متزلزل در راه دین و انقلاب باید حذر کرد رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من جوانهای مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنها، در هر کجا باشند پشتیبانی می‌کنم و وظیفه رؤسا و مسئولین دانشگاهها و وزرای مربوطه، حمایت مضاعف از جوانان مؤمن و انقلابی ...
اذعان مقام آمریکایی: حمایت ایران و روسیه از سوریه را دست‌کم گرفته بودیم یک مقام سابق دولت "باراک اوباما" اذعان کرد حمایتی که ایران و روسیه از سوریه کردند برای آمریکا قابل پیش‌بینی نبود.
فواد ایزدی در همایش «فتنه ۸۸؛ ایران و آمریکا، تسلیم یا مقاومت»: سران فتنه، به مشروعیت نظام خدشه وارد کردند/ در موضوع هسته‌ای امتیازات زیادی به آمریکا دادیم کارشناس مسائل آمریکا گفت: ما در صنعت هسته‌ای امتیازات زیادی به آمریکا دادیم اما سیاست‌ها و راهبردهای این کشور در قبال ایران تغییری نکرد.
فعال فرهنگی اهل سنت: بازخوانی وقایع ۸۸ برای بصیرت افزائی و دشمن شناسی ضروریست مولوی بلال پتنگاه ور گفت: عنایت خداوند به این حکومت و رهبری بیدار و هوشمند رمز عبور از فتنه سال ۸۸ بود.
"بی‌بی‌سی فارسی" و حمایت از گزینه نظامی علیه ایران؛ نیروی دریایی سپاه، جنگ‌طلبی احتمالی "ترامپ" را چگونه پاسخ می‌دهد؟ آمریکا ممکن است شروع‌کننده جنگ دریایی با ایران در خلیج فارس باشد اما قطعاً پایان‌دهنده آن نخواهد بود و چنین کارزاری، موجبات تضرر و پشیمانی ایالات متحده در برابر ایران را فراهم خواهد کرد. این نکته‌ای ...