نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری: توئیت های ضد اسلامی ترامپ نشانه استیصال اوست/ حضرت مریم و عیسی مسیح برای مسلمانان مقدس اند مولوی نذیر احمد سلامی گفت: اینکه رئیس جمهور آمریکا مواضع یک تند روی انگلیسی را منتشر می کند گویای این مطلب است که هدف هر دوی آنها به چالش کشیدن اسلام و مسلمین است.
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری؛ مظلومیت مسلمانان میانمار تداعی کننده واقعه کربلاست مولوی نذیر احمد سلامی گفت: اگر برای تعیین مصداق نوبل معیاری عقلایی وجود می داشت آن را به سران جنایتکار میانمار نمیدادند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری: دفاع جانانه مدافعان اسلام گامی برای خشکاندن ریشه تروریسم است نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دفاع جانانه مدافعین اسلام ناب محمدی از مردم مظلوم سوریه و عراق و مبارزه بی امان جمهوری اسلامی ایران با تروریست های تکفیری داعش در منطقه عاملی ...
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری: نامزدی افراد غیر متخصص برای انتخابات شوراهای شهر و روستا تضییع حقوق الناس است/ جای ضوابط غربالگر در انتخابات شوراها خالیست مولوی نذیر احمد سلامی گفت: حضور افراد غیر متخصص در انتخابات به جهت پایین آوردن ضریب دقت شورای نگهبان و امکان تصدی مناصب مهم توسط افراد غیر متخصص تضییع حقوق الناس است.
عضو اهل سنت مجلس خبرگان رهبری: اگر امام ابوحنیفه امروز می بود یقینا در جبهه مقاومت علیه داعش می جنگید مولوی نذیر احمد سلامی گفت: اگر امام ابوحنیفه امروز می بود به جهت روحیه انقلابی خود در صف مقدم مخالفین و معارضین داعش، جبهه النصره و سائر گروهک های مزدور تروریستی و جریانات انحرافی قرار می گرفت.
عضو اهل سنت خبرگان رهبری: اسلام داعشی اسلامی اموی وبه تعبیر بهتر اسلام ریاکاران است/ دل باختگان به آمریکا کودتای ترکیه و عاقبت مرسی را از یاد نبرند/ اقدام سعودی در برقراری ارتباط با اسرائیل غیر شرعیست مولوی نذیر احمد سلامی گفت: به سعودی ها توصیه می کنم تا دست از دامان صهیونیزم و آمریکای جنایت کار بردارد و خود را بیش از این در جهان اسلام منزوی نکند.
حقوقدان اهل سنت و عضو مجلس خبرگان رهبری؛ سلب تابعیت از آیت الله شیخ عیسی قاسم غیر قانونیست/ اسلام آلت دست آل خلیفه و سعودی ها برای تامین منافعشان علت اصلی قتل شیخ نمر و سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم ترس آل خلیفه و آل سعود از قیام های مردمی بر علیه استبداد حاکم بر بحرین و عربستان است.
دیدگاه علماء اهل سنت به بیانات رهبری در جمع مسئولین نظام؛ بیانات رهبری درجمع مسئولین نظام مصداق اعتدال از منظر قرآن بود/ به آتش کشیدن برجام در صورت نقض آن توسط آمریکایی ها تفسیرعملی قرآن و حکم عقل است/ اشرافی گری با سنت نبوی و صریح آیات تعارض دارد ابراز تقدیر و حمایت علماء اهل سنت از رهبری به جهت مقابله با بدعهدی آمریکایی، تخلف از برجام و حمایت های مکرر از حقوق مستضعفین را در سنت نیوز بخوانید.
مولوی نظیر احمد سلامی: علومی که باعث پیشرفت غرب شد برگرفته از مسلمانان بوده است/ بدعهدی غربی‌ها بیش‌ از پیش دیده می‌شود و یک مصداقش مسئله برجام است نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تمامی علومی که باعث پیشرفت غرب شده است برگرفته از مسلمانان بوده است.
تقدیر و تشکر علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان از سپاه پاسداران؛ سپاه و بسیج رگ حیات و ستون فقرات نظام هستند/ وحدت نیروهای بومی منطقه در رزمایش محمد رسول الله بدخواهان را روسیاه کرد/ برپایی بیمارستانهای صحرایی مجهز و برگزاری رزمایش با استفاده از نیروهای بومی دو خدمت فراموش نشدنی سپاه است علماء و روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان از خدمات، فعالیت ها و رزمایشات بومی محلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تامین امنیت پایدار در منطقه جنوب شرق کشور تقدیر و تشکر کردند.