مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهید بهشتی: منویات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی به نحو دقیق اجرا نشده است حجت الاسلام عبد الرضا پورذهبی گفت: اشتغال جوانان و تولید ملی به عنوان دو مصداق مهم اقتصاد مقاومتی مفسر اقدام و عمل می باشند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: شعار امسال رهبر انقلاب تعریف اقدام و عمل است/ باید زمینه اشتغال برای جوانان بیکار در سال ۹۶ فراهم شود امام جمعه زاهدان با اشاره به شعار سال ۹۶ گفت: منظور از اقدام، تولید داخلی و منظور از عمل، ایجاد اشتغال برای نیروهای جوان و بیکار جامعه است.
امام جمعه اهل سنت چابهار: وحدت امت کور کننده چشم بد خواهان اسلام است/ با تبعیت از رهبری به وحدت حقیقی می رسیم مولوی عبد الرحمن ترنج زر گفت: دشمنان در صدد ایجاد درگیری بین علماء اسلام هستند که با وحدت اسلامی موجود شکست خورده اند.
دیدگاه های رهبری انقلاب نسبت به قوم بلوچ؛ علماء بلوچ در مقابل دشمنان انقلاب در اوّل انقلاب سینه سپر کردند/ قبل از انقلاب در بلوچستان وضعیتی را دیدم که حقیقتاً قابل توصیف نیست رهبر انقلاب: من خودم در بلوچستان زندگی کرده بودم. آنجا تبعید بودم و بلوچ‌ها را میشناختم. میدانستم این‌ها با انقلاب کوچکترین مسئله‌ای ندارند؛ اما یک عده‌ای به نام بلوچ و با یک استفاده و ترفندی با ...
اجملی/ رهبرانقلاب در ديدار دست‌اندرکاران راهيان نور: دفاع مقدس یک نفس کشیدن برای ملت ایران بود؛ اگر نفس نمی‌کشیدیم می‌مردیم/ بعضی در چالش اقتصادی اظهار ضعف کردند حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی به‌خاطر این اتفاق افتاد که دشمن در ما احساس ضعف کرد تاکید کردند: اشتباه بعضی از ما در چالش اقتصادی بزرگی که کشور دچار آن است این بود که در زمینه ...
رئیس جمهور آذربایجان با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کرد رئیس جمهور آذربایجان و هیأت همراه، عصر امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
پاسخ دو پرسش مهم درخصوص اقتصاد مقاومتی در بیان رهبری؛ اقتصاد مقاومتی به چه معناست و الزامات آن چیست؟/ با تحقق اقتصاد مقاومتی چه می شود؟ آیا اقتصاد مقاومتی در دستور و اولویت اول اقتصادی کشور می باشد یا کشور همچنان در لیبرالیسم غوطه ور می ماند؟ زیرا آنچه مردم می بینند عملکرد مسئولین است نه شعارهایی که سر می دهند.
سخن نگاشت؛ بیانات رهبری در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین سخن نگاشت" بیانات رهبری در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
رهبر معظم انقلاب اسلامی به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین ادای احترام کردند هبر معظم انقلاب در بدو ورود به سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی به منظور حضور در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین، به یادمان شهدای انتفاضه ادای احترام کردند.
امام جمعه اهل سنت چابهار: عمل به قرآن و سنت رموز قدرت ایران اسلامیست مولوی ترنج زر گفت: عمل به قرآن کریم و سنت نبوی ازعوامل قدرت و بازدارندگی دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.