امنیت از منظر علماء اهل سنت ایران در سال ۲۰۱۶؛ بینش رهبری رمز امنیت پایدار جمهوری اسلامیست/دستگاه دیپلماسی مانند نیروهای امنیتی هوشیارانه عمل کنند علماء اهل سنت جمهوری اسلامی ایران امنیت پایدار حاکم بر کشور در مقاطع مختلف سال ۲۰۱۶ را نقطه عطف قدرت امنیتی ایران دانستند.
امام جمعه اهل سنت چابهار: جبهه مردمی حامیان رهبری مانع اصلی براندازی نظام است مولوی ترنج زر گفت: با تحکیم وحدت اسلامی می توان جلوی خباثت های دشمن را گرفت.
فتنه از منظر علماءاهل سنت؛ اقدامات فتنه گران ۸۸ دشمن را شاد و دوستان را نگران کرد/ حب ریاست و بله قربان گویی به آمریکا عوامل بروز اختشاشات ۸۸ بود اهل سنت با چشمان باز خدمات متقابل انقلاب برای سیستان و بلوچستان و قوم بلوچ و سیستانی را برای انقلاب رصد کرده و از فتنه گران بیزارند.
فعال فرهنگی اهلسنت: رهبری نظام به مثل پدری مهربان تمام اقشار را زیر چتر حمایت خود نگاه می دارد مولوی بلال پتنگاه ور گفت: به نظر می رسد کسانی که ادعا عدم سازش و وحدت شیعه و سنی را جار می زنند گویا از درون جمهوری ایران اسلامی بی اطلاع اند.
سخن نگاشت/ برجام و حقوق های نجومی درآیینه رهبری سخن نگاشت های رهبری در خصوص برجام و حقوق های نجومی را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
رهبر معظم انقلاب‌ حکم تولیت آستان حضرت معصومه (س) ر‌ا ۵ سال دیگر تمدید کردند رهبر معظم انقلاب در حکمی مسئولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) را برای ۵ سال دیگر تمدید کرد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم اصفهان؛ نتیجه انتخابات آمریکا برای ما فرقی نمی‌کند/دشمن، اقتصاد را نشانه گرفته است/بصیرت سیاسی یکی از نیاز های اصلی نخبگان/راه انقلاب تنها راه پیشرفت، رفاه و عزت کشور رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ قضاوتی در مورد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ندارد، گفتند: ما برخلاف عده‌ای برای نتیجه انتخابات آمریکا نه عزا می گیریم و نه شادی ...
با صدور پیامی رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام شجونی را تسلیت گفتند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت روحانی مبارز و آزاده جناب حجت‌الاسلام جعفر شجونی را تسلیت گفتند.
علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان: قطعا ورود اتحادیه اروپا به ایران با دخالت های مرموزانه آنها همراه است/ در صورتی که فتنه نکنند مانعی برای ورودشان نیست اتحادیه اروپا می بایست در صورت دائر شدن دفترش در ایران بسیار سنجیده عمل کندتا شاهد تسخیر لانه جاسوسی دیگری نباشیم.
عالم دینی اهل سنت: هنوز خاطرات تسلیحات شیمیایی اهدایی به صدام را فراموش نکرده ایم/ باید ها و نباید های حضور غرب در ایران در بیانات رهبری موجود است مولوی بلال پتنگاه ور گفت: اگرقرار باشد دفتر اتحادیه اروپا در ایران اسلامی افتتاح شود می بایست احتمال بالای پیامدهای منفی حضوراروپایی ها در ایران را ملوحوظ داشت.