پاسخ دو پرسش مهم درخصوص اقتصاد مقاومتی در بیان رهبری؛ اقتصاد مقاومتی به چه معناست و الزامات آن چیست؟/ با تحقق اقتصاد مقاومتی چه می شود؟ آیا اقتصاد مقاومتی در دستور و اولویت اول اقتصادی کشور می باشد یا کشور همچنان در لیبرالیسم غوطه ور می ماند؟ زیرا آنچه مردم می بینند عملکرد مسئولین است نه شعارهایی که سر می دهند.
سخن نگاشت؛ بیانات رهبری در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین سخن نگاشت" بیانات رهبری در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
رهبر معظم انقلاب اسلامی به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین ادای احترام کردند هبر معظم انقلاب در بدو ورود به سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی به منظور حضور در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین، به یادمان شهدای انتفاضه ادای احترام کردند.
امام جمعه اهل سنت چابهار: عمل به قرآن و سنت رموز قدرت ایران اسلامیست مولوی ترنج زر گفت: عمل به قرآن کریم و سنت نبوی ازعوامل قدرت و بازدارندگی دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز: عشق و علاقه بین قوم بلوچ و رهبری طرفینی است/ همواره مواضع رهبری نسبت به اهل سنت دلسوزانه و از سر لطف بوده است مولوی الله داد رسولی زاده گفت: قوم بلوچ همواره جانفشان و مرزبان ایران اسلامی می باشد.
جوان اهل سنت حافظ قرآن کریم: به حکم قرآن سرباز امام خامنه ای هستم/ اگر به دنبال عزت هستید درسایه قرآن پیدایش می نمایید یونس رئیسی گفت: در قرآن کریم آیاتی مبنی بر اطاعت از اولی الامر است که مصداق آن را در این زمانه مقام معظم رهبری می دانم.
سخن نگاشت/ استفاده از ماشین‌های گران قیمت برای روحانیون و طلاب حرام است مجموعه سخن نگاشت های رهبر انقلاب پیرامون منع از اسراف و استفاده از ماشین های گران قیمت برای روحانیون و طلاب را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
روایت‌های تلخ و شیرین از "مرحوم پرورش" در گفت‌وگو با سیدمسعود شهیدی وزیری که به دلیل لهجه انقلابی‌اش برکنار شد! او در آن سال‌هایی که موسوی بر سر کار بود و آقای هاشمی هم حامی او بود حملات تندی به سیاست‌های آقای هاشمی داشت و به دلیل عدم محافظه کاری و صراحت لهجه در بیان نظرات خود رانده شد. ایشان وقتی تفکری را غلط ...
رهبر انقلاب اسلامی درگذشت آیت‌الله حلیمی کاشانی را تسلیت گفتند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم پارسا آیت الله آقای حلیمی کاشانی را تسلیت گفتند.
سخن نگاشت؛ من انقلابی ام سخن نگاشت های رهبری با محوریت" من انقلابی ام" در سنت نیوز تهیه و آماده مشاهده می باشد.