علماءاهل سنت: امیدواریم بزودی خبر نابودی اسرائیل را بشنویم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی خصوصا حمایت از فلسطین جهاد فی سبیل الله است.
روزی به نام سرزمین های اشغالی مردم فلسطین همه ساله در روز موسوم به روز زمین با گرامی داشت یاد شهدای این روز اشغالگری های رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند.
عملیات شهادت‌طلبانه در اراضی اشغالی/ جوان فلسطینی در بیت‌المقدس به شهادت رسید نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را در بیت‌المقدس به شهادت رساندند.
امام جمعه اهل سنت چابهار: حمایت از انقلاب و دفاع از فلسطین عزیز از موارد جهاد فی سبیل الله است مولوی ترنج زر گفت: مال و فرزند صالح می تواند بال مومن برای پرواز به قله های معنویت باشد.
آیت الله آملی لاریجانی در کنفرانس حمایت از انتفاضه: آنها که برای حل مساله فلسطین به سمت آمریکا چرخیدند راهشان اشتباه است/ فلسطین مسئله همه ملت‌های مسلمان رئیس قوه قضاییه گفت: اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فلسطین از مصادیق قطعی جنایات جنگی است.
«کنفرانس انتفاضه» در تهران؛ سکوت الجزیره و العربیه و پخش زنده «المیادین» «آرمان فلسطین» مسأله امت اسلامی و عربی است؛ اما به نظر می‌رسد، پربیننده‌ترین شبکه‌های خبری جهان عرب، رویکرد متفاوتی در پوشش آن دارند.
شهید مالکوم ایکس که بود؟ مالکوم ایکس مبارز حقوق سیاهان بود که پدرش نیز در این راه جان خود را از دست داده بود. او در جوانی و پس از سپری کردن یک دوره محکومیت به دلیل دزدی متحول شد و به اسلام گروید.
شب گذشته اتفاق افتاد دو شهید و ۵ زخمی در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه صهیونیست‌ها در جدیدترین جنایات خود، دو فلسطینی دیگر را در نوار غزه به شهادت رساندند و ۵ تن دیگر را زخمی کردند.
از سوی صهیونیست‌ها صورت گرفت بازداشت ۵ فلسطینی بدون تفهیم اتهام نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر «رام الله» در کرانه باختری یورش برده و پنج شهروند فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
سالگردی نحس؛ کشور مستقل فلسطینی در کنار اسرائیل خواب چهل ساله تعبیر نشده صهیونیسم چهل سال پیش به پیشنهاد انور سادات رئیس جمهور پیشین مصر، گروهی از رهبران سازشكار فلسطینی موافقتنامه‏ای با صهیونیست‏ها امضا كردند كه بر اساس آن، كشور مستقل فلسطین در ساحل غربی رود اردن تشكیل می‏ گشت.