بیانیه بالفور مستحق محکومیت است نه جشن و پایکوبی سردبیر روزنامه رای الیوم اصرار نخست‌وزیر انگلیس مبنی بر برگزاری مراسم یکصدمین سالگرد بیانیه بالفور و جشن و پایکوبی با نتانیاهو در این مراسم را اوج گستاخی و تحریک‌آفرینی دانست.
کنایه پوتین به اظهارات نتانیاهو در مورد ایران رئیس جمهور روسیه اظهارات نتانیاهو در مورد تاریخ ایران را با کنایه پاسخ داد.
«نتانیاهو» برای چهارمین بار مورد بازجویی قرار می‌گیرد نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای چهارمین بار در هفته‌های اخیر از سوی پلیس مورد بازجویی قرار می‌گیرد.
اظهارات خصمانه نتانیاهو علیه ایران ایرانیان قصد تسلط بر جهان را دارند!/ کشورهای عربی علیه ایران با ما متحدند نخست وزیر رژیم صهیونیستی از «ماموریت بزرگ» آمریکا و اسرائیل علیه تهدید هسته‌ای ایران خبر داد.
اوباما: بعد از ریاست جمهوری می‌خواهم برای خودم بچرخم!/ به نفع اسرائیل است که درگیری با فلسطینی‌ها حل شود باراک اوباما که تا چند روز دیگر کاخ سفید را ترک خواهد کرد گفت که بعد از پایان ریاست جمهوری می‌خواهم کمی استراحت کنم و برای خودم بچرخم.
تظاهرات معترضان صهیونیست علیه نتانیاهو معترضان صهیونیست در اعتراض به فساد نخست وزیر و کابینه رژیم صهیونیستی در تل‌آویو تظاهرات کردند.
کشف اسناد جدید فساد نتانیاهو و همسرش شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی از کشف اسناد جدیدی درباره فساد مالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم و همسرش خبر داد.
نتانیاهو عقب‌نشینی کرد/ لغو دستور ساخت صدها واحد مسکونی جدید یک مقام شهرداری «قدس» اعلام کرد که در پی عقب‌نشینی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از مواضع تند علیه «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا، دستور ساخت صدها واحد مسکونی جدید لغو شد.
واکنش ترامپ و نتانیاهو به قطعنامه‌ ضد اسرائیلی شورای امنیت تصویب قطعنامه‌ای که خواستار توقف شهرک‌سازی در اراضی اشغالی فلسطین است به واکنش‌های گسترده رو به رو شد.
سرنگون شدن مجسمه نتانیاهو در تل‌آویو مجسمه طلایی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی یک ساعت پس از نصب در میدان رابین در مرکز تل آویو توسط یک یهودی سرنگون شد.