زاهدان؛ پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت زاهدان در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی امام جمعه اهل سنت زاهدان طی پیامی در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
سیدحسن نصرالله: هاشمی رفسنجانی حامی مقاومت در لبنان بود دبیرکل حزب‌الله لبنان درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت و بر حمایت وی از مقاومت لبنان طی ۳۴ سال تأکید کرد.
در پیامی صورت گرفت؛ رهبر انقلاب، درگذشتِ حجت‌الاسلام حسینی میانجی را تسلیت گفتند حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم جلیل‌القدر حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدکاظم حسینی میانجی را تسلیت گفتند.
مرضیه حدیدچی دباغ فوت کرد خانم مرضیه حدیدچی دباغ از مبارزان پیشگام نهضت اسلامی صبح امروز پس از گذراندن دوره ای بیماری دار فانی را وداع گفت.
با صدور پیامی رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام شجونی را تسلیت گفتند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت روحانی مبارز و آزاده جناب حجت‌الاسلام جعفر شجونی را تسلیت گفتند.
روحانی درگذشت مادر شهیدان عباس زاده مقدمی را تسلیت گفت حسن روحانی رئیس جمهوری در پیامی درگذشت حاجیه خانم «صنعت نظرپور»، مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر حسین و حمیدرضا و جانباز شهید علی عباس زاده مقدمی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت در پی درگذشت والده حجت‌الاسلام فلاح‌زاده حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت والده‌ حجت‌الاسلام والمسلمین فلاح‌زاده را تسلیت گفتند.
به منظور عرض تبریک و تسلیت؛ سردار سلیمانی در منزل فرمانده شهید «مصطفی بدرالدین» حضور یافت فرمانده سپاه قدس با حضور در منزل «مصطفی بدرالدین» فرمانده مقاومت، شهادت وی را به خانواده‌اش تبریک و تسلیت گفت.
امام جمعه مسجد مکی زاهدان: انتخابات هفته گذشته سالم‌ترین انتخابات بود / درگذشت آیت الله واعظ طبسی را تسلیت عرض می کنم مولوی عبدالحمید گفت: توصیه من به همه نمایندگان منتخب این است که رقابت‌شان تمام شده است و الان وقت رفاقت است.
حجة الاسلام بهادری: حادثه ناگوار که در منا برای حاجیان اتفاق افتاد جهان اسلام را متاثر کرد این حادثه را خدمت خانواده جان باختگان تسلیت عرض می نماییم و از مسئولین نیز خواستاریم تا با سرکشی از خانواده این جانباختگان عزیز در مصیبت این بزرگواران شریک باشند.
۱