دولت به دنبال جبران کسری بودجه از جیب مردم؛ سرنوشت نامشخص ۵۰ میلیون ایرانی دارای سهام عدالت اقدام اخیر دولت در ارسال پیامک به دارندگان سهام عدالت مبنی بر پرداخت نقدی باقیمانده سهام، که چیزی در حدود ۵۰۰ هزار تومان است، مبلغی در حدود ۲۰هزار میلیارد تومان را به جیب دولت واریز و شائبه جبران ...
حاجی‌بابایی تشریح کرد دولت درآمد ۶ ماه کشور را کجا خرج کرد؟ عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس ،چگونگی خرج و دخل دولت در ۶ ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.
کاخ سفید استراتژی جامع خود درباره ایران را منتشر کرد دولت آمریکا متن استراتژی جدید و جامع خود علیه ایران را با محوریت تشدید نظارت بر توافق هسته‌ای، بازرسی از مراکز نظامی و افزایش فشار بر سپاه پاسداران منتشر کرد.
سکوت معنی‌دار دولت برای احقاق حق جانباختگان منا/ دولت پیگیر کمیته حقیقت‌یاب نیست دولت باید برای احقاق حق افرادی که در حادثه جرثقیل و حادثه منا شهید شدند قدمی بردارد و اگر خودشان نمی‌توانند، به خانواده‌های جانباخته اعلام کنند تا این خانواده‌‌ها خود از دولت عربستان در جامعه ...
مطالبه علماء اهل سنت از مسئولین در هفته دولت؛ سیاست خارجه کشور انقلابی عمل کند/ دولت روند ناامید کننده چهار ساله گذشته در حوزه اشتغال و مسکن را تغییر دهد علماءاهل سنت: متاسفانه غرب در هر برنامه مشترک ما با آنها بدعهدی و بی نزاکتی را در پیش گرفته است که می طلبد با قاطعیت و جدیت با آنها مواجه شد.
مجلس باب دندان دولت/ رای اعتماد به ۱۶ وزیر پیشنهادی/ فقط «بیطرف» طرفدار نداشت! وکلای ملت پس از هشت جلسه کاری پیش از ظهر امروز به ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم رای اعتماد دادند.
فعال فرهنگی اهل سنت: فقر اقتصادی مهمترین مشکل فراروی مردم سیستان و بلوچستان مولوی یوسف گرگیچی گفت: غرب زدگی و بی تفاوتی به شعائر دینی در کمین فرهنگ ناب اسلام ناب محمدیست.
روحانی در جلسه هیات دولت: جهت‌گیری اصلی مرکز آمار استقرار نظام آمارهای ثبتی است رییس جمهور گفت: نتایج سرشماری به مدیران قدرت پیش بینی و تحلیل روندها و برنامه ریزی برای آینده می دهد.
زاکانی در دومین مجمع ملی جبهه مردمی: دولت به بهانه کاهش تورم کشور را به رکود و مرگ مغزی فرو برد/ در انقلاب سوم باید مکتب امام(ص) را پیاده کنیم علیرضا زاکانی در دومین مجمع ملی جبهه مردمی گفت: ما در انقلاب اول پرونده استبداد را بستیم، در انقلاب دوم نظام سلطه را به چالش کشیدیم، در انقلاب سوم باید مکتب امام را پیاده کنیم لذا باید همگان در این ...
رستم قاسمی: رشد اقتصادی ۱۱.۶ درصد شوخی بیش نیست/ برخی خزانه کشور را با خزینه اشتباه گرفته‌اند/ آخرین دریافتی من ۷ میلیون تومان بود وزیر سابق نفت با بیان اینکه برخی خزانه کشور را با خزینه اشتباه گرفتند، گفت: اینکه بانک مرکزی رشد اقتصادی در سه ماه گذشته را ۱۱.۶ درصد اعلام کرده است، به نظر من شوخی‌ بیش نیست، در تاریخ ایران و حتی ...