محمد بن سلمان: عربستان را به اسلام میانه‌رو باز می‌گردانم! ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه با گاردین با تأسی از گفتمان غربی گفت قصد دارد عربستان را به دوره اسلام میانه‌رو بازگرداند.
گذری بر کارنامه مقاومت دو ساله ملت یمن؛ جنگ یمن، باتلاقی که ریشه‌های حاکمیت سعودی را می‌بلعد! با ورود به سومین سال مداخله نظامی عربستان در یمن، ابعاد گسترده‌تری از ناکامی‌های آل‌سعود برجسته می‌شود.
مطهری: توافقی با عربستان صورت نمی‌گیرد تا زمانی که دیه حجاج را بدهند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بدون پذیرش پرداخت دیه شهدای فاجعه منا و حج سال ۶۶ از جانب عربستان نباید توافقی درباره مراسم حج صورت گیرد.
امام جمعه اهل سنت زاهدان: خداوند انتقام خون به ناحق ریخته شده شیخ نمر را از قاتلانش می ستاند مولوی اسفند فر: عربستان می توانست نقش کلیدی درجهان اسلام ایفا کند اما با اقدامات نسنجیده جایگاه خود را ضایع و تباه کرد.
علی‌رغم آتش‌بس اعلام‌شده در یمن؛ جنگنده‌های سعودی منطقه قحزه در استان صعده را بمباران کردند علی‌رغم آتش‌بس اعلام‌شده در یمن، جنگنده‌های سعودی همچنان به بمباران مناطق مختلف این کشور ادامه می‌دهند.
امیرعبداللهیان: اقدام برای ایجاد منطقۀ پرواز ممنوع یعنی تجزیه منطقه و طولانی کردن درگیری‌ها/ پاسخ جالب مقام سازمان ملل به اتهام‌زنندگان به ایران معاون پیشین وزیر امور خارجه گفت: ما فکر می کنیم هرگونه اقدام برای ایجاد منطقۀ پرواز ممنوع یا ایجاد منطقۀ امن، تلاشی است در جهت تجزیه منطقه، طولانی کردن درگیری و بحران در سوریه و منطقه است.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت: جنایات سعودی تاسفبارست ‌مولوی قادر بخش مرادی نژاد گفت: ما نباید کاری را بکنیم که دشمنان به ما دیکته می کنند و برای آن سرمایه گذاری می نمایند.
شباهت های جنایات اموی و سعودی؛ آل سعود میراث داران جنایات یزید بن معاویه/ تکرار روزانه واقعه حره در جهان اسلام توسط دولت سعودی در واقعه حره سال ۶۳ه.ق در مدینه منوره ۱۰۰۰صحابی کشته و به ۹۰۰ دختر باکره تجاوز شد، عملی که با حمایت سعودی ها در قرن اخیر با شکلی مدرن تر صورت می گیرد.
سرلشکر فیروزآبادی در جمع خبرنگاران: عربستان در حدی نیست که ایران را تهدید کند/ سعودی‌ها خطا کنند چنان تنبیه می‌شود که دیگر خبری از آنان در جهان نباشد مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت: اگر عربستان خطایی در قبال ایران مرتکب شود کاری می‌کنیم که دیگر خبری از سعودی و وهابیت در جهان نباشد.
گزارشی از یک دگردیسی بزرگ؛ سعودیریزه شدن دولت های عربی به خاطر یک مشت دلار طراحی آمریکا کشورهای عربی را مزدوران بی جیره یا باجیره و مواجب عربستان سعودی کرده است.