چرا ابوبکر البغدادی با جلیقه انتحاری می‌خوابد؟ بسیاری از رهبران بلندپایه داعش ترجیح می‌دهند که کشته شوند تا اینکه زنده دستگیر شوند.
مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه: داعش بعد موصل قصد حمله به ایران را داشت/ فتح حلب موجب سردرگمی اربابان تکفیری‌ها شد مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران بیان داشت: جریان تکفیری سعی داشت بعد از تصرف موصل در عراق و حلب در سوریه و تشکیل خلافت با دو پایتخت به ایران اسلامی حمله کند.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت: اقدام داعش در بستن آب حرام شرعیست مولوی عبد الصمد دامنی گفت: زنان و کودکان بیگناه بسیاری به سبب بسته شدن آب توسط داعش در عراق و سوریه در معرض خطرند.
آزادی ۳ بخش مهم موصل از چنگ داعش رزمندگان عراقی توانستند مجتمع «ادارات مخابرات و پست»، «ساختمان ادارۀ برق نینوا» و «ساختمان امنیت داخلی» در ساحل چپ «موصل» عراق را آزاد کنند.
جنایت جدید داعش/ آب ۳۰ محله موصل قطع شد یک مقام پارلمانی عراق از قطع آب ۳۰ محله در شهر موصل توسط گروه تروریستی داعش خبر داد.
فرماندهی کل عملیات موصل: ۲۵۹ داعشی کشته شدند/ آزادی چند منطقه دیگر در موصل فرمانده کل عملیات آزادسازی موصل، در بیانیه‌ای از موفقیت‌های جدید ارتش و نیروهای امنیتی عراق در شهر موصل خبر داد.
داعش مسئولیت تیراندازی شب کریسمس را بر عهده گرفت/ اردوغان منتظر حملات بیشتری باشد گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای رسما مسئولیت تیراندازی شب سال نو در استانبول را بر عهده گرفت.
دیدبان حقوق بشر سوریه خبر داد کشته شدن ۲۲۷ غیرنظامی در حملات ترکیه به شمال سوریه دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که در جریان سلسله حملات هوایی جنگنده‌های ترکیه به مناطق واقع در شمال سوریه ۲۲۷ غیرنظامی کشته شده‌اند.
سال جدید ترک ها با طعم مرگ آغاز شد؛ دست دعا مردم ترکیه برای بازگشت امنیت به کشورشان بالاست مولوی بزرگ زاده: امیدوراریم که ملت های اسلامی، دست از اختلاف و دعوا بردارند و به امت واحده اسلام با یک هدف و آرمان در مقابل دشمنان بایستند.
انفجارهای گسترده و مهیب در یکی از بازارهای بغداد/ ۱۸ نفر کشته شدند انفجار دو بسته منفجره در یک منطقه تجاری در بغداد، حداقل ۱۸ کشته بر جای گذاشت.