امام جمعه زاهدان: آل خلیفه با همکاری عربستان سعودی مردم خود را آزار می دهند/ فصل الخطاب و حجت شرعی برای مرحوم هاشمی رهبری بود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: دلخوشی رهبری با وجود هجمه های سنگین داخلی و خارجی بر علیه ایشان وحدت ملی و حضور مردمی در مناسبت های مردمی به مثل ۲۲بهمن می باشد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان : پرچم افراشته شده به نام دین از درون استکبار پرچم شیطان است نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: پرچم افراشته شده به نام دین از درون استکبار پرچم شیطان است.
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان: عترت و صحابی متعلق به شیعه و سنی اند/ دیدگاه نظام شیعه و سنی را در بر می گیرد آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: قطعا اهل سنت به جهت پایبندی به قرآن و سنت، مقید به عترت می باشند.
امام جمعه زاهدان: هاشمی رفسنجانی مدام دعا گوی رهبری بود/ برجام با نرمش ذلیلانه محقق نمی شود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: امروز از یادگاران سلف انقلاب و از آن نسل صاحبان استقامت اول انقلاب فقط رهبری مانده است.
آیت الله عباسعلی سلیمانی: منشاء گور خوابی بی ارادگی افراد است و ربطی به حکومت ندارد/ چندین سازمان دولتی و خصوصی به وضعیت معتادین رسیدگی می کنند نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: پدیده گورخوابی علت های فردی دارد و از آن جمله اعتیاد است که با طرد شدن از ناحیه اطرافیان و خانواده به بی خانمانی منتهی می شود.
آیت الله سلیمانی: آیت الله طالقانی" اباذر" زمان بود امام جمعه زاهدان گفت: مرحوم آیت طالقانی مجاهدی نستوه، مبارزی خستگی ناپذیر و یار واقعی امام امت بود.
گفت وگو با نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه معزز زاهدان: تحولی در وضعیت زندگی مردم دیده نشد/ از وضع اقتصادی موجود استفاده بهینه ای نشد نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه معزز زاهدان با بیان اینکه تحولی در وضعیت زندگی مردم دیده نشده است، گفت: زمانی تحول در زندگی مردم ایجاد و احساس می شود که واحدهای صنعتی رو به افزایش ...
عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به مبلغین: مردم را به درب خانه مراجع ببرید/ رهبری را به عوام الناس بشناسانید آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: مرجعیت را به مردم بشناسانید زیرا مراجع تقلید، نواب عام امام زمان (عج) می باشند که پیام دین و شریعت را به مردم ابلاغ می نمایند.
امام جمعه زاهدان: توان عربستان در مدیریت حج ضعیف است/سربازان گمنام همواره کشور را از تهدیدات دشمنان نجات داده‌اند امام جمعه زاهدان: هر ساله در انجام مناسک حج به بهانه حوادث گوناگون، زائران کشته و زخمی می‌شوند که این نشان از بی‌کفایتی عربستان در مدیریت حج دارد.
پاسخ های مشترک علماء شیعه و سنی به یک فرض؛ اگر رسول خدا امروز دوباره مبعوث شوند تفرقه و تبعیت بعضی دولت ها از استکبار را بر نمی تابند/ قطعا آمریکا و اسرائیل بدترین دشمنان رسول الله بوده و می باشند/ مولوی قریشی: اگر نبی خدا(ص) دوباره مبعوث شوند ایران و حزب الله از بهترین یارانشان خواهند بود دوستان، دشمنان، اقدامات و الویتهای رسول خدا(ص) را در فرض بازگشت و بعثت مجدد ایشان از دیدگاه علماء تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان در سنت نیوز بخوانید.