زاهدان؛ پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت زاهدان در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی امام جمعه اهل سنت زاهدان طی پیامی در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
به همت گروه جهادی عاشقان ثارالله انجام شد: احداث خانه برای محرومین استان/بازسازی مساجد توسط بسیجیان اهل سنت مسئول گروه جهادی عاشقان ثارالله گفت: در راستای رفع محرومیت و توسعه روزافزون جامعه، انجام کارهای جهادی باید به عنوان یک اولویت پیگیری و اجرا شود.
دیدار جمعی از علماء تشیع و تسنن با آیت الله طبسی؛ وحدت بین مسلمین رمز بقای جهان اسلام است/ به خدا قسم از تشکیل این جلسه خرسندم آیت الله نجم الدین طبسی گفت: شیعه و سنی اسلام را با وحدت و اخوت اسلامی حفظ نمایند.
گزارش تصویری/ علماء اهل سنت در کلاس درس امام راحل حاضر شدند ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان از مدرسه علمیه فیضیه قم بازدید کردند.
در قالب اردوئی زیارتی، سیاحتی؛ علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان عازم قم شدند کاروان زیارتی، سیاحتی متشکل از ۱۲۰ تن از ائمه جمعه و جماعت اهل سنت و ۴۰ نفر از مبلغین تشیع از شهرستان های زاهدان، خاش، زابل و زهک می باشد که به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.
زائر اهل سنت اربعین: با تمام مخالفت ها حضور در راهپیمایی اربعین را ضرورت جامعه دانستیم مولوی عبد الرحیم رئیسی گفت: برخی از برادران اهل سنت ما نظراتی مبنی بر شرکت نکردن در این راهپیمایی دارند که البته محترم است اما برای ما قابل قبول نبوده و مقتضی ضرورت جامعه نیست.
آیا مرد مسلمان می‌تواند با زن اهل کتاب ازدواج کند؟+نظر مراجع تقلید این روزها که شاهد گسترش اسلام در کشورهای دور و نزدیک هستیم، این پرسش وجود دارد که یک مرد مسلمان می‌تواند با یک زن اهل کتاب ازدواج کند.
نقش پررنگ اهل سنت در ولایتمداری: ​وحدت مسلمانان در سایه جانفشانی شهدا/ ۱۱ هزار شهید سنی سند پیشتازی اهل سنت در دفاع از انقلاب هموطنان اهل سنت کشور نیز در اقصی نقاط کشور و به خصوص استان سیستان و بلوچستان در راه دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب حضور فعال داشته و شهدای بسیاری تقدیم اسلام کرده‌اند شهید ۱۲ ساله سبیل اخلاقی از ...
به مناسبت هفته وحدت؛ گردهمایی وحدت به میزبانی حوزه علمیه اهل سنت گردهمایی بزرگ وحدت در شهرستان خاش در مدرسه علمیه اهل سنت اسماعیل آباد برگزار شد.
به مناسبت میلاد نبی مکرم اسلام؛ جشن وحدت به میزبانی اهل سنت چابهار جشن عید میلادالنبی(ص)در مسجد جامع امام زین العابدین علیه السلام چابهار با شورو شوق عاشقان مصطفوی(ص) برگزار گردید .