در گفت و گو با علمای اهل سنت مطرح شد: حضرت زهرا (رضی الله عنها) بالاترین شخصیت دنیا و آخرت است/ اهل بیت (ع) در تمام دنیا نقطه مشترک اتحاد مسلمانان اند علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حضرت زهرا (رضی الله عنها) بالاترین شخصیت دنیا و آخرت است عنوان کردند: اهل بیت (ع) در تمام دنیا نقطه مشترک اتحاد مسلمانان اند.
گزارش تصویری/ طلایه داری علماء اهل سنت خاش در رزمایش الی بیت المقدس گزارش تصویری"حضور روحانیون بسیجی اهل سنت در رزمایش الی بیت المقدس" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
رحیم‌پور ازغدی: اهل سنت هم مسائل شرعی را از شیخ مفید می‌پرسیدند/ سیره اهل بیت(ع) بهترین الگوی شکل­‎گیری امت واحده است عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: سیره اهل بیت(ع) بهترین الگو برای شکل­‌گیری امت واحده در جهان اسلام به شمار می‌رود .
چرا در اسلام از مردم پولهایی به اسم خمس و زکات گرفته می‌شود؟ ابعاد مختلف مبانی عقلی و عقلایی خمس و زکات و چگونگی و کیفیت خود این احکام را طرح می کنیم.
گزارش تصویری/ اختتامیه همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی گزارش تصویری اختتامیه همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در زاهدان را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز: عشق و علاقه بین قوم بلوچ و رهبری طرفینی است/ همواره مواضع رهبری نسبت به اهل سنت دلسوزانه و از سر لطف بوده است مولوی الله داد رسولی زاده گفت: قوم بلوچ همواره جانفشان و مرزبان ایران اسلامی می باشد.
امام جمعه اهل سنت چابهار: دشمنان از وحدت شیعه و سنی عذاب می کشند/ اهل سنت نیز از دستاورد های انقلاب بهره مند می باشند مولوی عبد الرحمن ترنج زرگفت: خدا را شاکریم که رئیس جمهور بزرگترین دولت استکباری جهان از کودکان ایرانی هم می ترسد.
دعوت علما و سران طوایف اهل سنت برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جمعی از علما و سران طوایف اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امروز بزرگترین معروف حمایت گسترده از آرمان‌های انقلاب است از عموم مردم خواستند با حضور پرشور خود در این روز برگ زرین دیگری بر ...
نویسنده اهل سنت: کثرت مساجد و مدارس علمیه اهل سنت با انقلاب محقق شد مولوی محمد درتکیده گفت: اهل سنت به برکت انقلاب پیشرفتی کرد که در زمان شاه متصور هم نبود.
امام جمعه موقت اهل سنت سراوان: گسترش حوزه های علمیه و مساجد از برکات انقلاب برای اهل سنت بود مولوی ارباب گفت: این انقلاب برکاتی داشته است که بحمد الله شیعه و سنی را مستفیض کرده است.