محمد بن سلمان: عربستان را به اسلام میانه‌رو باز می‌گردانم! ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه با گاردین با تأسی از گفتمان غربی گفت قصد دارد عربستان را به دوره اسلام میانه‌رو بازگرداند.
معاون تهذیب حوزه علمیه سفیران هدایت دلگان: کودکانمان را با فرهنگ اسلامی تربیت کنیم حجت الاسلام بامری گفت: سلفی های تکفیری برای تثبیت عقائد ضاله خود این تفکرات منحط را از کودکی به خردسالان تعلیم می دهند.
امام جمعه موقت اهل سنت سراوان: زنان بلوچ پشتوانه مردان خود می باشند مولوی ابراهیم ارباب گفت: با روی کار آمدن گروههای جهادی زنان ودختران بلوچ عزم خود را جزم کردند وبرای آموزش فرزندان خود از بین بردن بی سوادی دراین مناطق کمر همت بستند.
اسلام در محاصره رسانه؛ خطرناک ترین تدبیر دشمن بر علیه اسلام ترویج فرهنگ ابتذال است دگردیسی فرهنگی که به همت غرب و خصوصا مدرنیته آمریکایی در کشور های اسلامی در حال وقوع است مردم را به لیبرالیسم فرهنگی می کشاند و مقدمه ای برای جایگزینی فساد و منکرات بجای تعبدیات می شود.
مدرس حوزه علمیه خواهران اهل سنت؛ جامعه آرمانی اسلام بدون حضور زنان محقق نمی شود در گذشته نقش زنان در جامعه کمرنگ بود اما به برکت انقلاب اسلامی زنان در جامعه نقشی محسوس را ایفا می نمایند.
کارشناس مذهبی: شبکه های مجازی محل تلاقی بین تفکرات می باشند حجت الاسلام مختار سابکی گفت: با رعایت تقوا در شبکه های اجتماعی انسان مومن سرباز خدا می شود.
گزارش/ جبهه مقاومت تنها سد پیش روی صهیونیزم بین الملل پروژه روانی انفجار از درون اسلام استکبار جهانی با مقاومت شیعه و سنی اصیل به فرجام نرسید.
نبش قبر در چه مواردی جایز است؟ آیت‌الله آیت میردامادی گفت: نبش قبر در اسلام عملی حرام به شمار می‌رود، اما شرع در ۹ موقعیت بیرون کشیدن جسد از خاک را واجب کرده است.
امام جمعه اهل سنت مهرستان: ایران اسلامی پاسدار و مدافع حقوق بشر در دنیا است /کشورهای غربی از حقوق بشر استفاده ابزاری می کنند امام جمعه اهل سنت مهرستان با بیان اینکه ایران مدافع حقوق بشر در دنیا است، گفت: حقوق بشر در ایران اسلامی مانند کشورهای غربی به ابزاری برای رسیدن به منافع دولتمردان تبدیل نشده است.
امام جمعه مسجد حنفاء خاش: عوامل استکبار همیشه قصد نفوذ در بدنه امت اسلامی را دارند مولوی عبد الستار حسین زهی گفت: رسوا سازی غرب به وسیله گفتار و نوشتارتوسط شهید مطهری (ره) علت شروع پروژه تخریب ایشان بود.