کوچ مرگبار معتادان سنتی به مواد مخدر صنعتی؛ مواد مخدر صنعتی مخرب ترین آثار را بر جسم و روح مستعمل می گذارد/ استعمال مواد مخدراز منظر شرع مقدس محکوم است امام جمعه اهل سنت فنوج گفت: مواد مخدر هر چه باشد ضرر برای فرد و جامعه است و از منظر شرع مقدس نیز محکوم می باشد.
امام جمعه نیکشهر: خدمات خالصانه سپاه رهروی در مسیر امام و رهبریست حجت الاسلام لطفیان سرگزی گفت: فعالیت های سپاه پاسداران خدمت به زاغه نشینان و مستضعفین است.
به منظور افتتاح پروژه های محرومیت زدایی؛ فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد سیستان و بلوچستان شد فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به منظور افتتاح پروژه های محرومیت زدایی وارد سیستان وبلوچستان شد.
به مناسبت بیست و دوم بهمن ؛ بیعت محرومترین استان کشور با حکومت مستضعفان/ کلید واژه مرگ بر آمریکا رمز مشترک وحدت ملی گزارش تصویری راهپیمایی بیست و دوم بهمن ۱۳۹۵ سیستان و بلوچستان را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
در مراسم افتتاحیه ۸۲۳ پروژه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه مطرح شد: اشتغال زائی و تامین امنیت اولویت های اول سپاه پاسداران/ رهبر انقلاب از محرومیت زدائی منطقه خرسند می شوند مراسم افتتاح ۸۲۳ پروژه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان صبح امروز با حضور سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران آغاز شد.
خاطرات خواندنی مسئولین سیستان و بلوچستان از روزهای انقلاب؛ از مجروحیت استاندار تا دستگیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی صاحبان کرسی سیستان وبلوچستان از خاطرات روزهای انقلاب خود گفتند.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهرستان خبر داد: برگزاری کارگاه آموزشی سوزن دوزی و سکه دوزی بلوچی در روستای کهن شهر مهرستان رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهرستان گفت: دو کارگاه آموزش و ترویج سوزن دوزی و سکه دوزی در روستای کهن شهر از توابع بخش مرکزی در حال برگزاری است.
رئیس شورای اسلامی سیستان و بلوچستان؛ مسئولان کشوری حاضر در سیستان و بلوچستان لازم بود با مردم سیل زده همدردی می کردند/ خدمات رسانی به آسیب دیدگان صورت نمی گیرد رئیس شورای اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: حداقل انتظار از مسئولانی که برای شرکت در همایش ملی توسعه سواحل مکران در چابهار حاضر شده اند این بود که در کمترین کار از چند روستای آسیب دیده ناشی از سیل ...
روایتی تکراری؛ امداد و نجات جایگزین نامناسب پیشگیری از حوادث در حال حاضر ۷۲۴خانواده سیستان و بلوچستانی شامل ۳هزار و ۳۲۹نفر در چادر های هلال احمر اسکان داده شده اند.
بیکاری بزرگترین مشکل جوانان استان؛ اقتصاد مقاومتی راه برون رفت از مشکلات معیشتی سیستان و بلوچستان ها هرگاه جوان سیستانی و بلوچستانی دریچه ای از امید به کار را مشاهده نماید هیچ گاه به سمت خلاف نمی رود.