رهبر انقلاب در دیدار مردم قم: نباید همینطور حرف بزنیم و مردم هم دچار مشکلات باشند/ همه باید وجود یک قوه‌ قضائیه مستقل و شجاع را قدر بدانند هزاران نفر از مردم قم، در سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ و در آستانه‌ سالروز وفات حضرت فاطمه‌ معصومه (س) صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.
رهبر انقلاب،در دیدار مردم قم دشمن به‌دنبال از بین بردن عوامل اقتدار ملی است رهبر انقلاب،در دیدار مردم قم گفتند: دشمن به‌دنبال از بین بردن عوامل اقتدار ملی است و به دستگاه‌هایی که مظهر اقتدار کشورند حمله می‌کند،
رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج فقه: حادثه بی‌نظیر ۹ دی و قدرت فکری مردم از نمونه‌های قدرت نظام است رهبر انقلاب اسلامی، حادثه ۹ دی را نمونه دیگری از عناصر قدرت نظام برشمردند و گفتند: در آن حادثه بی‌نظیر، هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابانها کشاند و ...
رهبر معظم انقلاب در دیدار با رمضان عبدالله: رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهید دید به شرط مبارزه و اتحاد/ مبارزه قاطع با نفوذ تکفیری‌ها در فلسطین اشغالی ضروری است حضرت آیت الله خامنه ای با ضروری خواندن مبارزه قاطع با نفوذ تکفیریها در فلسطین اشغالی افزودند: مأموریت این گروهها، ایجاد فتنه است و باید با هوشیاری و قاطعیت کامل با آنها مقابله کرد.
هم‌زمان با اربعین حسینی(ع)؛ مراسم عزاداری هیئت‌های دانشجویی درحضور رهبر انقلاب برگزار می‌شود هم‌زمان با اربعین مراسم عزاداری هیئت‌های دانشجویی درحضور رهبر انقلاب برگزار می‌شود.
رهبر معظم انقلاب‌ حکم تولیت آستان حضرت معصومه (س) ر‌ا ۵ سال دیگر تمدید کردند رهبر معظم انقلاب در حکمی مسئولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) را برای ۵ سال دیگر تمدید کرد.
در سالگرد تشییع ۳۷۰ شهید عملیات محرم در شهر اصفهان؛ هزاران نفر از مردم استان اصفهان با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند هزاران نفر از مردم استان اصفهان صبح امروز در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.
رهبر انقلاب: هدف از جنگ نرم و پنهان دشمن دور کردن مردم از عرصه‌ جهاد و مقاومت است بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استانهای کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی که در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۵ برگزار شده بود، صبح امروز (یکشنبه) در مصلای امام خمینی (ره) یاسوج ...
رهبرانقلاب در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران: به یکی از سران فتنه گفتم مدیریت اعتراض انتخاباتی شما دست بیگانگان می‌افتد/ زورگویان جهانی با «اسلام مقتدر» دشمنی دارند نه «اسلام سکولار» حضرت آیت الله خامنه ای در ذکر مثالی در تبیین اهمیت داشتن نگاه و تحلیل کلان گفتند: در اوایل فتنه به یکی از سران فتنه گفتم شما در ظاهر با نظام هستید و به گفته خودتان در حال اعتراض انتخاباتی هستید اما ...
پورذهبی «فریدون» برای دفاعیه دکتری می‌خواست از رانت استفاده کند/ دانشکده زیر بار تخلف نرفت مسئول نهاد رهبری در دانشگاه شهید بهشتی گفت: حسین فریدون می‌خواست دفاعیه دکتری خود را با فرد خاصی در دانشگاه انجام دهد؛ که دانشکده زیر بار نرفت.