رهبر انقلاب در دیدار نخست‌وزیر عراق: رمز پیروزی‌های اخیر عراق وحدت و حمایت از جوانان مؤمن و شجاع است/ هرگز به آمریکایی‌ها اعتماد نکنید؛ هر وقت فرصت کنند دوباره به عراق ضربه خواهند زد نخست‌وزیر عراق و هیأت همراه، صبح امروز (پنجشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
بازخوانی/ انصافاً سپاه به قول خودش عمل کرده؛ حقاً و انصافاً سپاه در این راه ایستاده است اگر منصفانه به حرکت سپاه پاسداران نگاه کنیم، از روز اول تا امروز، میبینیم انصافاً سپاه به قول خودش عمل کرده؛ حقاً و انصافاً سپاه در این راه ایستاده است. آدمها میآیند و میروند؛ اما آن هویت جمعی محفوظ ...
رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند رهبر انقلاب در پیامی درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند.
رهبر انقلاب در پیامی درگذشت والده سردار نقدی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درپیامی درگذشت والده سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه را تسلیت گفتند.
رهبر انقلاب در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین: جامعه جهانی و کشورهای منطقه نتوانسته‌اند به مسئولیت خود در برابر فلسطین عمل کنند/ انتفاضه سوم به اذن الله شكستی بر رژيم غاصب تحميل می‌کند رهبر انقلاب فرمودند: مشاهده می شود که اندک اندک، فضای جهانی نیز به سمت مقابله با اقدامات خصمانه و غیر قانونی و غیر انسانی رژیم صهیونیستی میل می کند، البتّه هنوز جامعه‌ی جهانی و کشورهای منطقه ...
رهبر انقلاب در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین: اگر گروهی از مقاومت منحرف شود یقیناً گروهی دیگر پرچم مقاومت را در دست خواهد گرفت/ جهان به‌سمت مقابله با صهیونیست‌ها می‌رود رهبر انقلاب فرمودند: با پدیدار شدن نشانه‌های افول رژیم صهیونیستی و ضعفی که بر متّحدان اصلی آن بویژه ایالات متّحده‌ی‌ آمریکا حاکم شده است، مشاهده میشود که اندک اندک، فضای جهانی نیز به سمت مقابله با ...
رهبر معظم انقلاب اسلامی به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین ادای احترام کردند هبر معظم انقلاب در بدو ورود به سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی به منظور حضور در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین، به یادمان شهدای انتفاضه ادای احترام کردند.
رهبرانقلاب در دیدار نخست وزیر سوئد: سوئد به نحوی عمل کند که توافقات دوجانبه صرفاً بر روی کاغذ باقی نماند/ حضور مردم در ۲۲ بهمن نشانه‌ای بی‌بدیل از نشاط و آمادگی ملت است رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: در یک‌سال و نیم اخیر، با برخی دولتهای اروپایی در تهران مذاکراتی شد اما اغلب توافقات عملی نشده است. انتظار می‌رود سوئد به نحوی عمل کند که توافقات صرفاً بر روی کاغذ ...
رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش: از ترامپ متشکریم به‌ خاطر اینکه زحمت ما را کم کرد/ مردم در ۲۲ بهمن جواب تهدیدات رئیس جمهور آمریکا را می‌دهند در سالروز بیعت تاریخی همافران با حضرت امام خمینی در ۱۹ بهمن ۵۷، فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
اجمالی/ رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش: هیچ دشمنی نمی‌تواند ملت ایران را فلج کند/ مردم در ۲۲ بهمن جواب تهدیدات ترامپ را می‌دهند فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش به دیدار رهبر انقلاب رفتند.