رهبرانقلاب در دیدار نخست وزیر سوئد: سوئد به نحوی عمل کند که توافقات دوجانبه صرفاً بر روی کاغذ باقی نماند/ حضور مردم در ۲۲ بهمن نشانه‌ای بی‌بدیل از نشاط و آمادگی ملت است رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: در یک‌سال و نیم اخیر، با برخی دولتهای اروپایی در تهران مذاکراتی شد اما اغلب توافقات عملی نشده است. انتظار می‌رود سوئد به نحوی عمل کند که توافقات صرفاً بر روی کاغذ ...
رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش: از ترامپ متشکریم به‌ خاطر اینکه زحمت ما را کم کرد/ مردم در ۲۲ بهمن جواب تهدیدات رئیس جمهور آمریکا را می‌دهند در سالروز بیعت تاریخی همافران با حضرت امام خمینی در ۱۹ بهمن ۵۷، فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
اجمالی/ رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش: هیچ دشمنی نمی‌تواند ملت ایران را فلج کند/ مردم در ۲۲ بهمن جواب تهدیدات ترامپ را می‌دهند فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش به دیدار رهبر انقلاب رفتند.
رهبر انقلاب در حرم مطهر امام خمینی(ره) و گلزار شهدا حضور یافتند + تصاویر رهبرانقلاب، ساعتی پیش و به مناسبت ایام‌‌الله دهه‌ی مبارک فجر، در حرم مطهر امام خمینی(ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا،حضور یافتند.
خاطره‌ رهبر انقلاب از بستری شدن امام خمینی (ره) در روز برفی صفحه اینستاگرام وابسته به KHAMENEI.IR، به مناسبت سالروز ۳ بهمن ۵۸، روز بستری شدن امام خمینی(ره) در بیمارستان قلب تهران در پی حمله ناگهانی قلبی‌؛ خاطره ای را از ایشان که در روز ۱۸ خرداد ۱۳۶۸ بیان شده، ...
رهبر انقلاب در دیدار مردم قم: نباید همینطور حرف بزنیم و مردم هم دچار مشکلات باشند/ همه باید وجود یک قوه‌ قضائیه مستقل و شجاع را قدر بدانند هزاران نفر از مردم قم، در سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ و در آستانه‌ سالروز وفات حضرت فاطمه‌ معصومه (س) صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.
رهبر انقلاب،در دیدار مردم قم دشمن به‌دنبال از بین بردن عوامل اقتدار ملی است رهبر انقلاب،در دیدار مردم قم گفتند: دشمن به‌دنبال از بین بردن عوامل اقتدار ملی است و به دستگاه‌هایی که مظهر اقتدار کشورند حمله می‌کند،
رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج فقه: حادثه بی‌نظیر ۹ دی و قدرت فکری مردم از نمونه‌های قدرت نظام است رهبر انقلاب اسلامی، حادثه ۹ دی را نمونه دیگری از عناصر قدرت نظام برشمردند و گفتند: در آن حادثه بی‌نظیر، هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابانها کشاند و ...
رهبر معظم انقلاب در دیدار با رمضان عبدالله: رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهید دید به شرط مبارزه و اتحاد/ مبارزه قاطع با نفوذ تکفیری‌ها در فلسطین اشغالی ضروری است حضرت آیت الله خامنه ای با ضروری خواندن مبارزه قاطع با نفوذ تکفیریها در فلسطین اشغالی افزودند: مأموریت این گروهها، ایجاد فتنه است و باید با هوشیاری و قاطعیت کامل با آنها مقابله کرد.
هم‌زمان با اربعین حسینی(ع)؛ مراسم عزاداری هیئت‌های دانشجویی درحضور رهبر انقلاب برگزار می‌شود هم‌زمان با اربعین مراسم عزاداری هیئت‌های دانشجویی درحضور رهبر انقلاب برگزار می‌شود.