سخن نگاشت؛ ابراز ارادت مولانا عبد الحمید نسبت به رهبری معظم انقلاب مجموعه سخن نگاشت های ابراز ارادت و لزوم تبعیت از مقام معظم رهبری در کلام مولانا عبد الحمید اسماعیل زهی را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند رهبر انقلاب در پیامی درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند.
اجملی/ رهبرانقلاب در ديدار دست‌اندرکاران راهيان نور: دفاع مقدس یک نفس کشیدن برای ملت ایران بود؛ اگر نفس نمی‌کشیدیم می‌مردیم/ بعضی در چالش اقتصادی اظهار ضعف کردند حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی به‌خاطر این اتفاق افتاد که دشمن در ما احساس ضعف کرد تاکید کردند: اشتباه بعضی از ما در چالش اقتصادی بزرگی که کشور دچار آن است این بود که در زمینه ...
رئیس جمهور آذربایجان با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کرد رئیس جمهور آذربایجان و هیأت همراه، عصر امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
در پیامی؛ رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین قرهی را تسلیت گفتند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم متقی و فاضل حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسن قرهی را تسلیت گفتند.
شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
امام جمعه زاهدان: آل خلیفه با همکاری عربستان سعودی مردم خود را آزار می دهند/ فصل الخطاب و حجت شرعی برای مرحوم هاشمی رهبری بود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: دلخوشی رهبری با وجود هجمه های سنگین داخلی و خارجی بر علیه ایشان وحدت ملی و حضور مردمی در مناسبت های مردمی به مثل ۲۲بهمن می باشد.
رسانه‌های جهان درباره بیانات رهبر انقلاب چه گفتند؟ بیایات رهبر معظم انقلاب درباره سیاست‌های آمریکا در روز گذشته، بیشترین خبری بود که از ایران در رسانه‌های جهان بازتاب داشت.
رهبر انقلاب در حرم مطهر امام خمینی(ره) و گلزار شهدا حضور یافتند + تصاویر رهبرانقلاب، ساعتی پیش و به مناسبت ایام‌‌الله دهه‌ی مبارک فجر، در حرم مطهر امام خمینی(ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا،حضور یافتند.
خاطره‌ رهبر انقلاب از بستری شدن امام خمینی (ره) در روز برفی صفحه اینستاگرام وابسته به KHAMENEI.IR، به مناسبت سالروز ۳ بهمن ۵۸، روز بستری شدن امام خمینی(ره) در بیمارستان قلب تهران در پی حمله ناگهانی قلبی‌؛ خاطره ای را از ایشان که در روز ۱۸ خرداد ۱۳۶۸ بیان شده، ...