امام جمعه اهل سنت فنوج: ایران بدون تبیض از مظلومان حمایت می کند مولوی سید علی قریشی گفت:ایران به جهت حمایت از مظلومان عالم مورد نفرت و تحریم استکبار است.
بررسی نسبت گسترش گورخوابی با توسعه خط فقر در جامعه؛ افزایش ۴.۷ برابری هزینه های خانوار ایران در یک دهه/ خط فقر ۳ میلیون تومان شد! آمار غیر رسمی نشان می دهد از سال ۸۴ تاکنون هزینه خانوار در ایران ۴.۷ برابر و درآمدها ۴.۴ برابر شده،با این وجود زندگی خانواری با درآمد ماهیانه کمتر از ۲.۷میلیون تومان در تهران به معنای قرار داشتن زیر ...
اوباما وضعیت اضطراری در مورد ایران را یک سال دیگر تمدید کرد رئیس‌جمهور آمریکا «فرمان اجرایی برقراری وضعیت اضطراری ملی در مورد ایران» را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.
قاضی عسگر خبر داد هیات ایرانی ۵ اسفند برای مذاکرات حج به عربستان می‌رود نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت درباره دعوت سعودی از کشورمان برای حضور در مناسک حج تمتع امسال گفت: هیأت ایرانی پنجم اسفندماه به عربستان سفر می‌کند.
آخرین گزارش بان کی مون قبل از ترک سازمان ملل؛ ممکن است ایران تحریم‌های تسلیحاتی را نقض کرده باشد دبیرکل سابق سازمان ملل در گزارش محرمانه که در اختیار رویترز قرار گرفته است مدعی شد ممکن است ایران تحریم‌های تسلیحاتی را نقض کرده باشد.
تعارض فرهنگ غرب و اسلام در چیست؟ مبنا در سبک زندگی اسلامی با فرهنگ غرب متفاوت است کارشناس مذهبی گفت: سیره زندگی غربی به علت اینکه از اساس با قرآن و سنت نبوی فاصله دارند مورد تائید اسلام نمی باشند.
۳ پیشنهاد یک اندیشکده اسرائیلی برای وادار کردن ایران به نقض برجام یک اندیشکده اسرائیلی در گزارشی سه پیشنهاد به ترامپ ارائه کرده تا از طریق آن‌ها ایران طرف برهم‌زننده برجام باشد.
امنیت از منظر علماء اهل سنت ایران در سال ۲۰۱۶؛ بینش رهبری رمز امنیت پایدار جمهوری اسلامیست/دستگاه دیپلماسی مانند نیروهای امنیتی هوشیارانه عمل کنند علماء اهل سنت جمهوری اسلامی ایران امنیت پایدار حاکم بر کشور در مقاطع مختلف سال ۲۰۱۶ را نقطه عطف قدرت امنیتی ایران دانستند.
اذعان مقام آمریکایی: حمایت ایران و روسیه از سوریه را دست‌کم گرفته بودیم یک مقام سابق دولت "باراک اوباما" اذعان کرد حمایتی که ایران و روسیه از سوریه کردند برای آمریکا قابل پیش‌بینی نبود.
سیدافقهی آمریکا از الگو شدن سردارسلیمانی وحشت دارد یک کارشناس خارمیانه گفت: وحشت امریکایی ها از این است که سردار سلیمانی برای دیگران الگو شود به هر حال کسی که برای خدا کار می کند در نهایت خداوند کاری می کند که همه از اسم او بترسند.