ایران، روسیه و ترکیه تنها صدای واحد در برابر آمریکا ایران، روسیه و ترکیه با اتخاذ مواضع مشترک در قبال تحولات سوریه ثابت کردند که تنها صدای واحد و متحد در برابر آمریکا هستند.
شیب تند طلاق و شیب ملایم ازدواج/ازدواج هایی که در گرداب طلاق گرفتار است جدیدترین آمار ثبت شده در ثبت و احوال؛ ازدواج و طلاق در سه ماهه اول امسال با افزایش مواجه بوده بطوریکه این وقایع به ترتیب ۹.۷ و ۱۷.۵ درصد رشد داشته است.
مدیر حوزه علمیه اهل سنت گورچان خاش؛ عربستان به جای اتهام زنی به ایران دست از جنایتکاری بردارد/ سعودی ها برای نشاندن لبخند بر چهره آمر یکایی ها موج ایران هراسی به راه انداخته اند مولوی گلزار شهنوازی گفت: امیدواریم سران سعودی قبل از اینکه دیر شود به جای شکاف انداختن در بین صفوف مسلمین، به فکر مسلمانان میانمار، فلسطین و نابودی داعش بیفتند.
امام جمعه شهرستان سراوان: ایستادگی در مقابل دشمنان نقطه عطف وحدت شیعه و سنی/کاپیتولاسیون یک رویکرد توحشی نسبت به ملت ایران بود امام جمعه شهرستان سراوان گفت: وحدت بین شیعه و سنی نقطه عطف ایستادگی در مقابل دشمنان و استکبار جهانی بوده است.
در یادداشتی در نیویورک‌تایمز مک‌کین: اگر راهبرد درستی نداشته باشیم، ایران ما را از خاورمیانه اخراج می‌کند رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا در یادداشتی در روزنامه «نیویورک‌تایمز»، به دولت این کشور توصیه کرده است که ضمن تدوین راهبردی مشخص برای مقابله با ایران، به حمایت از کردها بپردازد.
محمد بن سلمان: عربستان را به اسلام میانه‌رو باز می‌گردانم! ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه با گاردین با تأسی از گفتمان غربی گفت قصد دارد عربستان را به دوره اسلام میانه‌رو بازگرداند.
مدرسین حوزه های علمیه خواهران اهل سنت: یاوه گویی های ترامپ تاثیری در عزم و اراده ملت بزرگ ایران ندارد/ رئیس جمهور آمریکا یک سبک مغز سیاسیت جمعی از اساتید حوزه های علمیه خواهران اهل سنت گفتند : ملت حماسه آفرین ایران بارها ثابت نموده است که همیشه پشتیبان نظام و رهبری خود هستند.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت؛ ترامپ یک ابله سیاسیست/ برای ملت آمریکا بخاطر انتخابشان متاسفم مولوی محمد علی بزرگزاده گفت: ترامپ بی سوادیست که فرق خلیج فارس و عربی را نمی داند.
امام جمعه اهل سنت کنارک: این حق هر کشوری است که برای دفاع از خود سلاح داشته باشد/ ما برای کشورمان سر و جان می دهیم مولوی عبد المالک ملکی پور گفت: آمریکایی ها که بکار برنده سلاح هسته ای هستند حق ندارند ما را که مخالف سلاح های اتمی هستیم را تهدید کنند.
سند پیمان پولی ایران و ترکیه امضا شد/سوآپ دوجانبه "ریال" و "لیر" روسای کل بانک‌های مرکزی ایران و ترکیه، به طور رسمی نهایی و اجرایی شدن موافقتنامه دو کشور را درباره سوآپ دوجانبه ریال ـ لیر اعلام کردند.