نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان؛ مهمترین مولفه قدرت جمهوری اسلامی ایران تعظیم شعائر دینیست حجت الاسلام علی نقی تهرانی زاده گفت: جمهوری اسلامی ایران به واسطه قرآن گرایی مورد غضب مستکبرین عالم است.
کارشناس مذهبی اهل سنت: مواضع ترامپ بر علیه ایران لطیفه بی مزه سیاسیست مولوی عبد الرحیم رئیسی گفت: ایران الگوی خوبی از وحدت اقشار و مذاهب برای جهانیان است.
امام جماعت اهل سنت منطقه آزاد چابهار: تهدیدات امروز آمریکا بر علیه ملت بزرگ ایران لاف در غریبیست/ ما با عمل به منطق امام خمینی (ره) هیچگاه منزوی نخواهیم شد مولوی حافظ بلوچ سیف گفت: ما درس استقامت را از امام راحلمان خمینی کبیر گرفته ایم و اگر هزار بار کشته شویم دست از مبارزه با استکبار جهانی بر نمی داریم.
امام جمعه اهل سنت مهرستان: سرکوب ملت ایران هدف اصلی آمریکا/تحمیل فشار اقتصادی در سایه وضع تحریم های جدید امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان اظهار داشت: به دلیل اینکه ملت ایران در برابر آمریکا ایستادگی کرده اند، استکبار با وضع تحریم های جدید به نوعی قصد ایجاد فشارهای اقتصادی برایران را دارد.
تقلای آمریکا برای جلوگیری از نفوذ ایران و روسیه در سوریه نماینده آمریکا در سازمان ملل مدعی شد با فشار بر روسیه و ایران باید نفوذ آنها در سوریه از بین برود.
رشد ۲۵ درصدی واردات ایران از چین در ۲ ماه نخست ۲۰۱۷ صادرات چین به ایران در دو ماهه نخست سال جاری میلادی ۲۵ درصد رشد کرد و به ۲.۸ میلیارد دلار رسید.
بهرام قاسمی: اتحادیه عرب دوست و دشمن را اشتباه نگیرد/ ایران را بجای رژیم صهیونیستی دشمن معرفی می‌کنند سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه نشست اتحادیه عرب اعلام کرد که اتحادیه عرب دوست و دشمن را اشتباه نگیرد و به خطرات و دشمنان مشترک بپردازد و عدم مداخله و حسن همجواری سیاست همیشگی ایران بوده ...
بحرین مدعی شد دستگیری یک گروه تروریسیتی مرتبط با ایران! وزارت کشور بحرین از بازداشت یک گروه تروریستی خبر داد و بار دیگر مدعی شد این افراد با ایران در ارتباط بوده‌اند.
تیم ملی فوتبال به ایران بازگشت/ آغاز تمرینات از فردا کاروان تیم ملی فوتبال ایران بعد از برتری مقابل قطر به تهران بازگشت.
در دیدارهای بروجردی با مقامات بوسنی؛ «ایران و بوسنی» بر توسعه مناسبات در زمینه‌های مختلف تاکید کردند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که به همراه هیاتی در بوسنی به سر می برد در دیدارهای جداگانه ای با مقامات آن کشور، توسعه مناسبات طرفین را مورد تاکید قرار دادند.